Низький уклін учителям!

0
260

День вчителя один із найповажніших професійних свят у в українському календарі. Справді,  вихователі дошкільних закладів, вчителі шкіл,  викладачі училищ,  коледжів,  інститутів, університетів та академій – це та когорта людей, котрі з перших років дитинства починають навчати та виховувати підростаюче покоління. Їх розум, знання, уміння, шляхи виховання, що вони щоденно з року в рік вкладають у голови нашого майбутнього заради єдиного, щоб молодь зростала особистостями.

 Вчора в РБК влада Олександрійського району вітала педагогів району, котрі своєю працею звеличують надбання  виробничого потенціалу сільгоспвиробників. Зокрема, голова райради О.Коріненко та керівник апарату РДА О.Лисенко.

Введена кілька років номінація «Золотий лелека» в різноманітних номінаціях, районна педагогічна премія ім. Ф. Оксанича, Подяки Кіровоградської облдержадміністрації, Почесні грамоти Олександрійської райдержадміністрації, Грамоти райвно, грамоти Приютівського селищного голови були вручені  десяткам кращих  педагогів району.

І.МЕЛЬНИК

ФОТОРЯД 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я