Низький уклін переможцям над фашизмом!

0
196

9 травня – в цей день уже  протягом 73 років щорічно народ України відзначає одну з найсвятіших  пам`ятних дат в  новітній історії  України – День Перемоги над  фашистською чумою.

Центральне  кладовище  Олександрії – Братська могила, в  якій сплять вічним сном визволителі нашого міста. Кілька тисяч вдячних олександрійців чиї прадіди, діди, батьки пройшли весь ад 1941-1945 років, хто повернувся з ранами, а кому прийшла похоронка, а про кого і досі нічого не відомо – пропав  безвісти, прийшли до священного місця, щоб вкотре віддати данину глибокої пошани до живих ще героїв  Великої Вітчизняної війни, яким вже за 90 і більше… Їх вже далеко менше сотні, хто зі зброєю у руках йшов на ворожі  редути. Хто йшов в рукопашний бій, хто воював у тилу, хто пройшов табори смерті…

  Мітинг відкрила перший заступник міського голови Л.Давиденко, яка привітала учасників бойових дій. Учасників війни і тилу  з 73- річницею Перемоги над Німеччиною. Побажала миру і спокою, добра і благополуччя.

 Єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп в свою чергу нагадав, що в найстрашніше в житті християнина – це бути у війні з іншими. Перемога  в 1945 році – це божа кара гітлеризму, який  мав бажання знищити народ  України, Європи. Наш народ вистояв, ціною найдорожчого в світі – життям своїм заплатив. Ті мільйони смертей – будуть вічно жити в нашій пам`яті. Головне, що наші нащадки про це ніколи не забували.

Радник міського голови, депутат міської ради В.Дожджаник у своїй промові виголосив, що священим обов`язком молодого покоління XXI століття повинно стати всебічна підтримка ветеранів грізної Другої Світової війни 1939-1945 років.

-Ми добре пам`ятаємо ваш подвиг, ваші славні мудрі роки слугують нам дороговказом як треба любити свою батьківщину – Україну. Нехай  ваші роки примножуються, бажаю усім міцного довголіття і  поваги суспільства.

 Кілька тисяч олександрійців схиляють голови в хвилину мовчання, покладання квітів до меморіальних плит з іменами загиблих, до вічного вогню , до стели партизанів та підпільників Олександрійщини – це ті місця, які повинні виховувати в нас кращі риси добра і поваги, шани до світлої пам`яті про тих, хто дарував нам світле сьогодні, завтра і на майбутнє.

фоторяд

І.Мельник  

 

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я