Незмінний переможний дух «Олександрії»

0
89

21 жовтня завершився 12-й тур, що відкрив початок другого кола грою «Олександрії» та «Карпат». До цього вже було відомо, що можливі  найближчі переслідувачі «аграріїв»  «Ворскла»  та  «Зоря» “спіткнулися” – програли відповідно «Динамо» та «Маріуполю», що повинно було додасти натхнення і бажання «Олександрії» здобути чергову перемогу, закріпившись на третьому місці. Скажу, що це був один із кращих поєдинків нинішнього чемпіонату, як для «аграріїв», а особливо для суперника.

Гра розпочалася  за ініціативи гостей, яким більше вдавалося господарювати на половині поля  господарів, хоча вони за 10 хвилин гри не створили жодного гольового моменту. Грали першим номером до першої грубої помилки, що завершилася взяттям воріт «Карпат». Дуже вміло і майстерно зіграв один  із молодих гравців нашої команди Шастал, який до кінця  поборовся за володіння м’ячем з захисниками суперника, відкривши рахунок у грі  вже на 11-й хвилині.

Гуцуляк після подачі Шастала в карний майданчик невміло відбив  шкіряного прямо під ногу тому ж Шасталу, який обіграв на ходу ще одного захисника та з гострого кута  влучно пробив Шевченка.  Швидкий гол дещо спантеличив  гру карпатівців, які явно, що не очікували, що так все повернеться – не на їх налаштування. Вони організували кілька контратак, але удари Мякушко та Гуцуляка були не в рамку воріт Паньківа.

На 41- й хвилині відмитився голом Ковалець. Після того як Банада головою відпасував передачу на Шастала, той же побачив Ковальця і віддав  пас,  а Кирило вміло розібрався в оточенні кількох захисників – забив у лівий нижній кут воріт Шевченка другий гол  – 2:0. Гарна заявка на перемогу ще в першому таймі.

У другому таймі бразильський наставник «Карпат»  Мораіш  відповідно налаштував команду на зовсім іншу гру, бо вже з перших хвилин другого тайму львів`яни більше володіли м’ячем на полі.  Їх намагання забити, увінчалися взяттям воріт Паньківа на 54-й хвилині, коли після виконання стандартного – кутового краще всіх на вістрі атаки зіграв Гуцуляк, якому ніхто не завадив влучно пробити в ворота «Олександрії» – 2:1.

Окрилені успіхом, гості почали будувати досить пристойні атаки, які кинджально прорізали наші захисні редути. Активно діяли на полі легіонери Мегреміч, Ербес,  Варгас, Карраскаль, Гуцуляк. Були гострі моменти, але вони не увінчалися успіхом, то вище воріт м’яч пролітав, то Паньків грав добре, то наш захист надійно діяв.

Слід відмітити, що було багато грубої гри. Жорстка грав гостей відмічена була К.Мондзуль 5 картками попередження, проти двох в «Олександрії», але з вилученням у кінці матчу головного тренера В.Б.Шарана – за перемовини з суддею.

До 70–ої хвилини гості більш активно діяли на полі, але згодом гра вирівнялася. Гравці обох команд почергово створювали напругу біля воріт Шевченка та Паньківа, але забити ні господарі, ні гості не змогли. Ліміт голів цього вечора був вичерпаний сповна – трьома влучними попаданнями. Головне, що наші футболісти вірно розподіли свої фізичні сили, заміни підсилили захист, що в результаті і принесло очікувану перемогу «Олександрії».

Упевнену гру продемонстрував Ковалець, який від матчу до матчу набирає майстерності  бомбардира. Це вже його другий гол за «Олександрію». Надійно зіграв Банада, Пашаєв, Микицей, Довгий, Гречишкін, Запорожан…

В активі «Олександрії» 25 очок,  і третє впевнене місце в турнірній таблиці Прем`єр-Ліги.  Найближчий суперник «Ворскла» відстає на 7 очок. Відставання від другого місця – від динамівців для «аграріїв» складає 4 очка, від першого – 6 – від “Шахтаря”.

Попереду «Зоря», але про це поговоримо дещо пізніше. Сьогодні вітання з перемогою і