Незабаром вибори…

0
874

Виборчий процес набуває зацікавленості в читача. Скільки кандидатів буде на посаду міського голови ОТГ м. Олександрія, які політичні сили – кандидати будуть представлені виборцю на рівні обласної, міської, районної, селищних та сільських рад. Боротьба буде надзвичайно напруженою, жорсткою, брудною з огляду слабких кандидатів, котрі між іншим, особливо брудними методами будуть боротися за булаву голови ОТГ м. Олександрія. На мою власну думку альтернативи в боротьбі за крісло господаря міста кандидату С. А. Кузьменку та нині діючому голові Олександрії С. К. Цапюку не буде. Це реальні кандидати за якими підуть виборці і в питанні обрання наступного політичногого депутатського корпусу міської влади Олександрії.

Передвиборча боротьба буде на межі крайніх брудних технологій. У хід підуть плітки, вигадування, заздрощі, що найстрашніше, що породжує ненависть, грубість, безпринципність, що принижує людську гідність, честь і порядність.

Витримають сильніші, розумніші, розважливіші кандидати. Котрі не будуть зважати на жовту пресу та тих, хто ображений…

Виграють реальні справи, реальні програми, відомі імена, відомі люди, котрим довіряють виборці. Олександрія потребує змін і вони неодмінно прийдуть з новою командою…

Ось уже заявив про свої наміри балотуватися на посаду міського голови ОТГ м. Олександрія відома в регіоні людина Сергій Анатолійович Кузьменко. Його меседжі досить актуальні, цікаві, перспективні, потрібні пересічному громадянина міста. Люди чекають зростання економіки міста, а це – нові робочі місця, гідна зарплатня. Інвестиційний клімат можна покращити за рахунок тієї ж переробної галузі. Навіщо нам везти продукцію з інших регіонів, коли м’ясо- молочну продукцію, продукцію рослинництва ( олія, борошно, широкий асортимент круп…) можна виробляти в місті, в новостворених територіальних громадах. Усе можна реалізувати. Головне: мати бажання і завзятість, наснагу і ентузіазм творця новітнього.

Іван Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я