Невдовзі 700 чоловік стануть безробітними…

0
188

З 2020 року кількість працівників районних державних адміністрацій скоротиться на 700 осіб, а чисельність апарату  РДА –  вдвічі. Якої думки з цього приводу ми почули з вуст С.Дьячука, котрий обіймав посаду заступника міського голови м.Олександрії тричі. 

– Коли обговорювали тему децентралізації, говорили про те, що будуть скорочення. Зараз справа дійшла до конкретики. Очевидно, кого персонально скорочувати, буде вирішувати керівництво. Мені довелося попрацювати і в органах місцевого самоврядування, і в РДА. Сам підхід за типом «план до двору» неправильний. Потрібно проаналізувати штати кожного управління, відділу. Звичайно, є посади і навіть управління і відділи, які можна скоротити без шкоди і незручностей для населення. А є такі, які не можна не те що скорочувати, а потрібно збільшувати штат. В першу чергу – все залежить від того, які функції держава покладе на ОДА/РДА/місцеві ради, а які – на ОТГ. При розумному підході до скорочення воно буде для населення просто непомітним.

Інше питання, і дуже важливе: куди підуть скорочені чиновники? На біржу? Для дуже багатьох це скорочення буде особистою трагедією. У всіх же є сім’ї. Як буде держава вирішувати проблему їх працевлаштування і чи буде, невідомо. Хотілося б, щоб вирішила. Мова ж про тисячі, а з родинами – про десятки тисяч людей.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я