Нестандартний підхід Ю.Гури при відборі нових гравців. Піжонства не буде…

0
1410

Щоб не гаяти дорогоцінний час на шляху підбору нових виконавців “Олександрії”, головний тренер Ю.Гура вже сьогодні збирає на тренувальній базі біля 20 перспективних гравців, щоб переглянути їх фізико-кваліфікаційні кондиції.

Серед них буде 5 легіонерів з країн Африки та Латинської Америки. До 15 червня тренерський штаб визначиться з тими гравцями, котрі і розпочнуть тренуватися  з основою команди. Чекати поки вільних гравців розберуть інші клуби, котрі вже ведуть активну роботу в цьому напрямку…

“Олександрія” цього літа не планує виїзди до Туреччини. Підготовчі збори до старту нового чемпіонату ФК “Олександрія” проведе вдома (маючи потужну базу з кількома запасними полями та базою розташування. Згадаймо, як кілька років тому молодіжна Збірна України мала бажання провести збори на футбольній базі “Олександрії”, то про яку Туреччину може йти мова, -Авт.). Піжонства не буде… Треба працювати, щоб потім поїхати за кордон…  Комфорт і умови в “Олександрії” прекрасні для того, щоб підібрати нових фахових гравців… Спаринги також будуть в межах України.

Адаптація гравців до умов олександрійського поля, аура місцевого колориту додатуть гравцям більше імунітету привикання до “Олександрії”.

Іван Мельник 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я