Непоступлива «Десна» -треба рахуватися. Попередньо після 2-х протистоянь – рахунок 5:0 на користь чернігівців. Треба перемагати

0
1263

Завтра відбудеться матч який повинен дати відповідь на запитання: хто буде реально боротися за третє місце. Важко відслідкувати завтрашній хід поєдинку, якщо згадати, оглянутися на 24 серпня минулого року, коли «Десна» в Олександрії вміло розібралася з олександрійцями. На початку другого тайму на 49-й хв. Фаворов реалізував пенальті, після грубої помилки Мірошниченка, котрий приніс  «аграріям»  не лише пенальті, а й видалення з поля того ж Дениса  за другу жовту картку.  На 69-й хв. Філіппов так запресенгував захист «Олесандрії», що ті розгубилися, що дало можливість гравцю гостей збільшити рахунок до 2-х на користь «Десни». Розгулявся  Філіппов – не давав спокою нашому захисту, що в результаті  дало йому можливість оформити «дубль» уже в доданий час. На 90+1 хв. Філліпов показав як можна відразу обіграти трьох захисників  суперника і забити. Поразка вдома 0:3 – був підступним ударом по амбіціях на гру  «Олександрії».

Та й другий матч на виїзді не приніс гостям залікових балів.  Непоступлива «Десна» з якою треба було рахуватися знову перемогла «Олександрію».  Цей матч відбувся 1-го грудня.  І знову «Десна», замітьте, що в першому матчі, що в другому на початку других таймів забивала. Цього разу на 46-й хв. відзначився Хльобас. А на 60-й хв. той же Філіппов довів рахунок до 2:0 на свою користь. Загальний рахунок двох поєдинків 5:0 – не на користь «Олександрії».

Чи зможуть «аграрії» розірвати міцне коло перемог деснянців – реабілітувати себе в очах палких прихильників «Олександрії». Усі ми вболіваємо за «Олександрію», але  і гравці повинні  не лише вболівати, а й грати так, щоб був бажаний результат, якого чекають з нетерпінням.

Обидві команди в попередньому турі поступилися своїм суперникам. Звісно, що важко боротися з  лідерами, коли пенальті “вибивають” з ритму гри ( це про початок матчу з Динамо”). Завтра  треба здолати постулат «незручний суперник».Нехай він кане в літа. Перемога “Олександрії”, і тільки вона! Скажу так, що О.Д. Рябоконю повезло, що 4 колишніх гравців «Олександрії» ( Імереков, Огіря, Старенький, Гітченко) стали ведучими гравцями його команди.

Що завтра буде відбуватися на  КСК «Ніка» будемо уважно слідкувати  по  телебаченню з 19.30 по каналу Футбол1.

Чекаємо і бажаємо перемоги «Олександрії».

Фото від 24.08.19. “Ніка”, “Олександрія” -“Десна” -0:3 

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я