Непоступлива та перемагаюча “Сталь”

0
47

Перші  15 хвилин  гри були за «Олександрією». Гравці з Кіровоградщини з першої хвилини заявили своє право на господарювання на полі.  Ігрова та територіальна перевага могла втілитися голом у ворота  «Сталі», але Полярус на 9-й хв. пробив прямо в руки голкіперу суперника Пенькову. Тимчасова паніка в лаштунках нашого суперника не була сповна використана гравцями «Олександрії» – не змогли дотиснути, що в підсумку призвела до фіаско – поразки олександрійців.

«Олександрія» вивела на поле нових, молодих гравців Бухала та центрального захисника  19-річного Бабогла. Та вже після 20-ї хвилини гра вирівнялася. Більше того – наш суперник більше подав кутових біля  воріт «Олександрії».  Була груба помилка Бухала, який  віддав пас на ногу супернику, якби останній був більш розторопнішим, то міг би скористатися «золотою» карткою – відкрити рахунок у матчі. Були моменти, була спортивна агресія в першому таймі  з боку олександрійців, але  «сталевари»  зуміли протидіяти діям «аграріїв» надійним захистом.

Звісно, що в перерві  В.Б.Шаран вивів на поле «джокерів» (Грицук, Старенький) аби здобути жадану і вкрай найважливішу перемогу цього туру. Без цієї перемоги шанси  «Олександрії» на Лігу Європи відпадають. Команда буде догравати чемпіонат у другій шістці, де вирішуватиметься доля  7-го і  останнього місця, що призведе до вильоту з Прем`єр – Ліги.

І як показав другий тайм краще на перемогу налаштувалася  «Сталь». Вона з кожною наступною хвилиною все більше тиснула на ворота Паньківа. Не витримали нерви в олександрійців. Перший м`яч у ворота нашої команди на свій рахунок записав на 71-й хв.Копитов, коли з вільної зони, яку не закрили наші захисники, влучно пробив і захист, і Паньківа. У цьому моменті  помилився наш голікіпер.  А через кілька хвилин ще один молодий гравець «Сталі» Климчук отримав гарний пас на хід, випередив захист олександрійців, який провалився в прямому розумінні цього  слова, обіграв на виході і Паньківа, і вже в пусті ворота забив другий м`яч у ворота  олександрійців.  Як бачимо з «джокерами» вгадав головний тренер суперника Костов.

Це вже трагедія. Це вже догравання команди в другій шістці. Не забиваєш ти – забивають тобі. Не скористалися  наші гравці гольовими моментами в першому таймі (Полярус, Бацула, Сітало), і стовідсотковий момент у Грицука.Це  все і призвело до того, що наш суперник віднайшов шпаринки в захисті  олександрійців. Дві контратаки і  2:0 на користь суперника. Що тут можна ще коментувати. Всі бачили як це відбулося. Програли позиційно, морально, психологічно, комбінаційно. І це трагедія для «Олександрії». Такого ганебного матчу давно олександрійський вболівальник не бачив. Не було характеру, боротьби, агресії…

І слова В.Б.Шарана, що йому дуже соромно за таку гру, не можуть бути втіхою для чисельної когорти вболівальників «Олександрії».

Фаворит цього дня – «Олександрія»  –  не  відбувся. Молода, але амбіційна команда «сталеварів» довела, що вона більше бажала перемоги. Несподівана поразка «Олександрії»  вартувала нашій команді втрати виступу  цього року в Лізі Європи.

Після цієї гри «Олександрія» займає поки що 8-ме місце в турнірній таблиці.

“Сталь” (Каменское) – “Александрия” – 2:0

Голы: Копытов, 71, Климчук, 76.
“Сталь”: Пеньков, Задерака, Ромуло (Климчук, 55), Ощипко, Месхи, Даниэлян, Кузык, Грачов, Копытов (Якымив, 75), Кныш (Нуриев, 69), Джонатан.
“Александрия”: Панькив, Бацула, Пашаев, Ситало, Запорожан, Полярус (Старенький, 74), Бухал, Цуриков (Протасов, 62), Пономарь (Грицук, 46), Довгий, Бабогло
Предупреждения: Задерака,16, Месхи, 55 – Буха, 17, Бабогло, 60, Бацула, 86.