Неочікуваний 5-й тур з провальним суддійством

0
734

Справді 5-й тур видався доволі непередбачуваним на неприємні сюрпризи для всіх команд УПЛ, особливо це стосується лідируючі групи. Як і очікувалося, що нинішній чемпіонат буде не схожим на усі попередні, коли вже за 5 турів визначався майбутній чемпіон і принаймні команди другого, третього і четвертого місць… Сьогодні відіграно  5 турів,  а фаворити  чемпіонату відсутні. Десять команд у залежності від позитивних результатів можуть боротися за 5 місць Єроліги.

Жаль, що “Олександрії” довелося вже по завершенні першого тайму програвати донецькому “Олімпіку” з рахунком 0:3. І до того ж ан 45- й хв. Банада був вилучений з поля. Дуже сумнівним було призначення пенальті. З перегляду чітко видно, що рука Бабогло притиснута  до туловища. Явно, що суддя в полі Козиряцький допустив грубу помилку, коли призначив пенальті в ворота Паньківа. Правда, перед цим Бабогло зрізав шкіряного в свої ворота після  кутового… Невезіння в першому таймі переросло в якісну гру олександрійців у другій половині напруженого поєдинку. Олександрійці в меншості змогли забити два м’ячі в ворота господарів поля. Спочатку завершав атаку  Задерака, яка повинна була завершитися взяттям воріт суперника. Голкіпер парирував, але на добиванні тут- як -тут Сітало – сквитав  один м’яч. І далі були моменти в Задераки, того ж Сітала. Потім було пенальті, і Гречишкін дуже вдало пробив- 3:2. І це при тому, що команда 45 хвилин другого тайму грала в меншості. Сумнівна пенальті. Червона картка також сумнівна. Поразка, але оптимістична- гравці довели, що в них присутній характер бійця,  їм до снаги боротися до останньої  секунди поєдинку.

Усі лідери втратили очки. “Ворскла” зіграла внічию 2:2 з дніпрянами, котрі також звели матч до нічийного в меншості. “Динамо” на мажорній ноті зіграло внічию з луганською “Зорею” – 1:1.  Чернігівська “Десна”  відібрала  в Донецького “Шахтаря” 2 очка, зігравши – 2:2. “Рух”  –  ФК “Львів”- 0:0. Петрівський ” Інгулець” зіграв з “Минаєм “- 1:1. Догравали тур ” Колос”-“Маріуполь”- 0:0. Рідко буває, щоб у шести матчах з семи були зафіксовані нічиї. Одну перемогу святкували гравці “Олімпіка”.., але “Колос” довів, що треба грати до останнього. І дочекався свого- пенальті. Суддя з Кропивницького В. Копієвський таки призначив пенальті в ворота “Маріуполя”. Турнірна таблиця щільно розмістила команди. Різниця між першими місцями і з другої п’ятірки складає 2-3 очка, що для футболу це дрібниця. ” Колос” після цієї перемоги  вийшов на третє місце.

Цей чемпіонат буде жорстким, з грубими помилками арбітрів. Рівень арбітрів з кожним роком погіршується. Багато червоних карток, сумнівних пенальті… Від цього і рівень футболу знижується…Однозначно, що за такого суддівства, де грають на знищення визначених команд, чекати щось хорошого не слід. Треба міняти керівництво суддів…      Будемо чекати, що “Олександрія” в наступному турі проти “Інгульця” зіграє більш вдало. Головне, щоб судді не робили “лучанських планових”  помилок від яких страждає український футбол, гравці, уболівальники.