Неочікувана нічия. Пенальті та жорстока боротьба

0
114

Що й попереджував, що «Олександрію» очікує на «Оболонь-Арені» жорстока  манери гри з боку ковалівців. Занадто багато було грубих –відкритих фолів, що закінчувалися пролиттям крові. Спочатку травму отримав Ільїн, після зіткнення – довга зупинка в грі, як результат – пов`язка. Відразу хочу зазначити, що по ходу матчу суддя в полі харківський Кривушкін покаже 6 карточок. 4 – в господарів поля – гравців «Колоса». Команда сповідує силовий – брудний футбол. Особливо багато фолів у двобоях – відборі шкіряного, коли руки свідомо роблять відмашку по обличчю гравців суперника. Як результат – юшкою умився Безбородько. Лучкевич отримав кулаком в обличчя – суддя не помітив, Запорожана грубо збито… Тиск олександрійців у першому таймі був рівномірно розподілений з кожною наступною хвилиною поєдинку. Володіння м`ячем, вихід в атаку, комбінаторика, намагання урізноманітнити гру, зустрічала наших гравців кулаками з боку «колосівчан».  А пенальті отримали в свої ворота гості. Сумнівне пенальті. Подивіться, згадайте, що  раніше за такі  порушення ніколи не призначалися пенальті. Сьогодні майже кожен дотик, падіння в штрафній суперника – карається  пенальті.

На 45-й хв. першого тайму Костишин вивів свою команду вперед. Паньків вгадав напрям польоту м`яча, але не зміг дотягнутися, щоб ліквідувати загрозу.

По перерві натиск олександрійців був відчутним.  На полі з`явилися два нові гравці. Бабогло та  Третьяков, котрі змінили Дубру та Безбородька.  Так, треба зазначити, що на полі ми не побачили Банаду, Мірошниченка, Пашаєва, Довгого.

В.Б.Шаран дав можливість зіграти тим гравцям, котрі рідше виходять на поле. Давно ми не бачили на полі капітана Запорожана, котрий відіграв дуже гарно. Стецьков, Задерака – показали, що вони вміють віддаватися на полі.

Гол повинен був сьогодні забитий, інакше і не могло бути. І його на 68-й хв. забив Бабогло, коли після стандартного  був першим на другому поверсі, обіграв Максименка, відправивши майстерно головою шкіряного в лівий кут воріт Волинця- 1:1.

Могли до завершення поєдинку вийти вперед, але прицільність хибила.

Вольова нічия, коли програєш. Не награли наші на нічию – грали краще, але суддя вершитель долі матчу… У такому жорстокому – кровавому матчі треба судді чіткіше судити. Десь була втрачена суддею ота головна стрічка  об`єктивно керувати грою. Якщо так відбувається, тоді  будуть довгі зупинки, кров, травми, попередження.

Після цієї гри олександрійці мають в активі 13 очок, і займають третю сходинку в турнірній таблиці чемпіонату.