Нехай не тупиться перо журналіста

0
253

6 червня міська влада організувала для журналістів міста святковий «вогник», на який були запрошені ветерани журналістської ниви, хто віддав свої кращі роки життя на творчих хлібах.

 Серед них В.Колєсніков, М.Клювак, Л.Блик, А.Жарко, І.Мельник.Представники ЗМІ: Л.Приходько, І.Загоренко, С.Гавриленко, Н. Бойко Н., С.Чечітко, Є.Ніколаєва, В.Васіна, Р.Репенько, Т. Глазкова, Є.Грановський, Н.Учакіна, Т.Крячко.

Від імені міської ради Подяками міського голови відмічені були: І.Загоренко – головний редактор ТОВ «Редакція газети  «Вільне Слово»,  Т.Глазкова, кореспондент ТОВ ТРК «КТМ», Р.Репенько – відповідальний секретар редакції ТОВ ТРК «КТМ», С.Гавриленко – кореспондент газети  «Олександрійський тиждень» та Є.Грановський – керівник  КУ «Редакція Олександрійського міського радіомовлення».

Від імені міського голови вітання виголосив керуючий справами міськвиконкому В. Чеботарьов, який відмітив важливу участь журналістів у розбудові сучасної демократичної держави, у відстоюванні прав і свобод громадян, у піднесенні добробуту територіальної громади Олександрії на ниві духовного збагачення. Побажав міцного довголіття та родинного щастя. А далі концертна програма в виконанні працівників міського Палацу культури. М.Волошин, С.Андрійченко, О.Цуркан подарували свої сольні пісні, а С.Жорняк на трубі виконав композицію, що дуже розчулила журналістів. Свій танок подарував танцювальний колектив «Віночок»…

Свято в далося, бо було багато спогадів, адже за плечима кожного з присутніх  10, 20, 30, 40, 50 років роботи в журналістиці. Згадали поіменно і тих, кого вже немає поряд А.Кохана,  Р.Гаврилова,  А.Надольського, М.Столярова.

І.Мельник

ФОТОРЯД 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я