Нехай Всевишній дасть сил рідним перенести біль втрати

0
3078

Гірка печальна звістка про непоправну втрату сколихнула родину, рідних і близьких, усіх, хто знав Кузьменка Віктора Івановича, чиє земне життя завершилося на 61-му році. Відійшов у вічність добрий і щирий чоловік, люблячий тато і дідусь, син, брат і дядько, друг і товариш.

У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу, висловлюємо жаль його рідним і близьким, друзям і товаришам покійного. Світлий, пам`ятний спомин про Віктора Івановича назавжди залишиться в серцях тих, хто його любив і поважав, хто жив і працював поруч з ним усі попередні його роки життя. На жаль, словами важко загоїти страшну рану від втрати.

Віктор Іванович Кузьменко пройшов велику школу сільського трударя. Життя не слало перед ним веселкових стежок – відкидав життєві негаразди й невтомно трудився. Від механізатора, бригадира тракторної бригади, долаючи труднощі щоденною працею, несхитною наполегливістю, дійшов до керівника успішного сільгосппідприємства ПРАТ «Шарівське». Зокрема, будівництво одного із найпотужніших елеваторів в області велося під його керівництвом. З ранку і до вечора він був на об`єкті… Такою була його терниста стежка. За роки своєї плідної праці на землі, завдячуюючи стійкому характеру, принциповості, силу духу, став мудрим та розважливим, скромний у житті, ніколи не забував про проблеми тих, хто поруч.

Депутат обласної ради минулого скликання, нинішнього скликання Олександрійської районної ради, коли він набрав найбільшу кількість голосів за свою кандидатуру, говорить про його аторитет, повагу та шану виборців.

У роботі щедро ділився набутим досвідом, не соромився  навчатися  в інших, завжди був відкритий добротою своєї душі і серця.

Низько схиляємо голови перед відходом у вічність В.І.Кузьменка в самому розквіті його творчої енергії, якого поважали, шанували за мудрість, професіоналізм, далекоглядність, доброзичливість.

Розділяємо біль тяжкої втрати з родиною та рідними, близькими Віктора Івановича, та глибоко сумуємо з приводу його передчасної смерті. Світла пам`ять про цю чудову людину завжди буде жити в серцях вдячних йому людей.

Нехай Всевишній дасть сил рідним перенести біль втрати, а душу покійного прийме в Царство Небесне.

Вічна пам’ять…

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я