Недограли, не було належної гри, не було агресії…

0
949

Цілий день йшов дощ. Жоден дренаж не взмозі увібрати- відвести воду з поля. Сьогодні в стартовому складі головний, тренер “Олександрії” виставив попереду Калюжного і Устименка. Протидіяти їм попереду буде з боку “Зорі” Гладкий. Демченко, Кожушко, які до цього рідко в основі виходили.

На 17- й хв. ексгравець  “Олександрії” Імереков. Захисник  “Зорі” забиває гол у ворота Білика.

Фанати своїм гучним голосом підбадьорюють своїх гравців. Звісно, важке поле вносить корективи у гру обох команд.

Ось так вийшло, що гості першими відкрили рахунок у грі. Якось несподівано вийшло. Успішно грав Імереков як за “Десну” , так і за  “Зорю” сьогодні грає. А грав же і за  “Олександрію”… Чомусь так складається, що більшість гравців, які починали грати в “Олександрії”, успішно грають в інших командах.

При таких погодних умовах треба пробивати з дальньої відстані при кожному

принагідному моменті. Краще все ж грають гості. На 34-й хв. Третьяков забив, але з офсайду.

Підійшов до завершення перший тайм досить швидко, не дивлячись на те, що Монзуль компенсувала 3 хв. за зупинку в грі, коли травмували Кожушка… Статистика не на користь “Олександрії”: 2 проти 4-  від суперника.

Потребує заміна кількох гравців, щоб з’явилася агресія, якої не було в першому таймі з боку ” Олександрії”. “Зоря”, на противагу господарям, більше старалася на полі в першому таймі. Олександрійці програли підбори, верхові, мало ударів – це не шлях до перемоги.

Другий тайм розпочався з того, що вже через кілька хвилин відбулася перша заміна. На поле вийшов 24- річний гравець “Олександрії” Спінеллі, котрий змінив Демченка. Активно діє Кожушко. Та картинка гри не змінилася. Більше володіють шкіряним гості. Нервує Ю.Гура. Не такий він хотів бачити рахунок на табло. Не такий він хотів бачити сценарій гри… Краще грають гості. Третьяков на 58- й хв. отримує попередження за грубу гру проти гравця “Зорі”. І відразу замість нього на поле вийшов Одарюк. Підсилить він гру на результат – час покаже.

У перспективній атаці на 64- й хв. помиляється Дришлюк, коли відправляє шкіряного за межі поля. Це неигоа, коли відсутні атаки, відсутні удари по воротах…

Уже й Устименка, який був непомітним на вістрі атак, змінив на полі Кірюханцев. 70- та хвилина, а гри “Олександрії” ми не бачимо.

Копина змінив Калюжного, а Кожушка – Новіков. Останні надії і сподівання Ю. Гури на цих гравців. Зрівняти рахунок мав Спінеллі, коли треба було замикати навіс. Це був реальний шанс зрівняти рахунок. Єдиний момент, який мав змінити рахунок у грі. Не зумів аргентинський гравець забити. Жаль, прикро. Програли…

Іван Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я