Недобудови несуть загрозу смерті

0
117

Власники недобудов повинні дбати про безпеку своїх об’єктів.  Про це сказав мер С.К.Цапюк на нараді, на яку були запрошені представники Національної і муніципальної поліцій, власники будівель, фахівці відділу державного архітектурно-будівельного контролю та виконавчих органів міськради.
У першу чергу, це стосувалося нещасного випадку, що стався на недобудові по вул. Сидоренка №2, власником якого та прилеглої ділянки є Розумович О.А. Тривають слідчі дії з даного випадку – проводяться еспертизи.
Л.Пономаренко, голова ОСББ зазначила, що цей об’єкт є проблемним уже багато років. Через підвал під’їзду проходять комунікації до житлового будинку. Невідомі особи постійно пробивають закладені двері в підвал, зривають решітки на вікнах і проникають всередину. Жителі багатоповерхівки власними силами прибирають стихійні смітники створені мешканці приватного сектору.
Мер доручив виконавчим органам розробити рекомендації та надіслати господарю листи щодо створення протягом 2-х тижнів безпечних умов на об’єкті.
Подібна ситуація з утриманням недобудови біля колишнього ПТУ №7 по вул. Нагорній, 104. Об’єкт продано підприємцю А.Сибірцеву. Умовами договору передбачено, що конструкції повинні бути розібрані, а державна земля звільнена від залишків будівництва. Незважаючи на неодноразові звернення, зобов’язання не виконані, а об’єкт залишається небезпечним. Рекомендовано директору профліцею звернутися з позовом до суду для прийняття рішення про примусовий демонтаж будівлі та запропонував юридичну допомогу в оформленні документу.
Недобудова житлового кооперативу по вул. Героїв Сталінграду немає власника. Триває процедура прийняття об’єкта у комунальну власність з метою відчуження об’єкта для отримання житла воїнами АТО.
Міністерство освіти України не бажає віддати у власність міста гуртожитки аграрного коледжу. Звернення до МО та керівництва Білоцерківського агроуніверситету  з метою проведення реконструкції під соціальне житло, не знаходить підтримки у господарів.
Учасники наради обговорили питання ще кількох занедбаних будівель. Муніципальній поліції доручено тримати об’єкти на контролі для усунення власниками недоліків, вказаних у приписах.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я