Недбалість з вогнем  породжує лихо

0
371

Саме про це йшла мова на тижневій завершальній  лінійці в гімназії. Пожежна  безпека – це основа нашого життя в повсякденному житті, бо без використання  вогню ми не можемо жити, але треба добре знати як треба ним користуватися в повсякденні.

Статистика свідчить, що внаслідок  пожеж гине та страждає значна кількість людей. В дим та попіл перетворюються цінності на мільярди гривень.

Слова «Недбалість породжує лихо» підтверджують  дані  поточного тижня  від Державної Служби з Надзвичайних ситуацій в Кіровоградській області.

Учні 8- го класу (керівник О.К.Бордюг) довели до відома сумну і трагічну статистику тільки за якихось кілька днів  у яких загинули люди, загинуло майно людей.

5  листопада 08:53. Кропивницький: рятувальники ліквідували загорання у приватному домоволодінні.  6 Листопада 11:57. Знам’янський район: під час гасіння пожежі рятувальники виявили тіла двох загиблих.  7 Листопада 10:02. Новомиргород: рятувальники загасили пожежу в житловому будинку.  7 Листопада 10:13. Кіровоградський район: під час гасіння пожежі в будинку рятувальники виявили тіло загиблого чоловіка.  7листопада 10:49. Кропивницький: вогнеборці загасили пожежу в квартирі.  8 Листопада 11:29. Кіровоградська область: протягом попередньої  доби рятувальники ліквідували 6 пожеж у приватному житловому секторі. 

ФОТОРЯД

Усього з початку року на території України у житловому секторі виникло вже більше 26 тисяч пожеж, на яких загинуло майже 1300 громадян. Лише цього понеділка, 6 листопада, вогонь забрав життя 9 людей — моторошний показник байдужого ставлення українців до власної безпеки.

Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України Ліквідовано 860 пожеж, врятовано на пожежах 24 особи та не допущено знищення вогнем 399 будівель і 43 од. техніки. На пожежах загинуло 28 осіб, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 4 млн. 57 тис. грн. –

-Пожежа – це жахливе явище, особливо жахливими бувають пожежі в дитячих будинках, школах, дитячих таборах. Тому, гімназисти повинні добре знати як вести себе у випадку виникнення пожежі, – про це вкотре наголосила заступник директора з  навчальної частини гімназії В.Я.Литовка:

– Треба всім відповідально відноситися при поводженні з вогнем. У разі виникнення пожежі, всі ви добре знаєте, як треба вести себе, якими шляхами залишати приміщення гімназії. Для цього існує кнопка виклику протипожежної охорони, якщо звучить безперервно електродзвоник – це сигнал до евакуації з приміщення. Вдома, де б ви не перебували, діти, добре пам’ятайте, що ігри з вогнем несуть у собі велику загрозу вашому здоров`ю та життю. Тому, наші тематичні лінійки саме про це і наголошують, щоб ви ніколи не забували про це. Краще бути обережним, ніж потім страждати від недбалого ставлення до вогню.

 

 

 

 

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я