Незаслужена поразка “Олександрії”.Коли ж таких суддів будуть судити?

0
547

З першої хвилини полтавчан погнали до воріт “Олександрії”, і вже за мить Гречишкін отримав від Шурмана незаслужений “гірчичник”. Сумнівне попередження. Скажу відразу, що Шурман, судячи “Олександрію” свого часу, залишив по собі негативне враження від олександрійський уболівальників.

Олександрійці тричі виконували кутові і тричі гостро погрожували воротам “Ворскли”. Є моменти, є моменти. Треба лише їх в подальшому реалізувати. Перспективний початок. Тричі Шастал мав нагоду відкрити рахунок у матчі. Перший, коли суперник з лінії воріт вбив шкіряного після удару Шасталом. Третій момент, той же Шастал пробивав ножицями. Вище воріт.

До 18 хвилини ініціатива  була на боці олександрійців. З 20- ї хв. гра перейшла на зустрічні курси.

На 39-й хв. помилка Бондаренка, коли наш опорних послизнувся і впав, а Кулач не пробачив нашого захисника і Білика – вийшов віч- на-віч і забив гол у ворота “Олександрії”. Неочікуваний від суперника гол. На дурника забили. Випробування для олександрійців занадто складне постало наприкінці першого тайму. Так і виходить, що ти диктуєш свої права на полі, створюєш моменти, а забиває той, хто цього не вартий, судячи по грі першого тайму.

Не дуже гарний настрій на перерву супроводжував “аграріїв” у роздягальню. Що скаже головний тренер “Олександрії”  В. Б. Шаран своїм гравцям. Гра покаже невдовзі. Тим паче, що краще грали олександрійці.

По перерві побачили, що Лучкевича змінив Третьяков. Це перший крок Шарана на іншу гру.

На 52-й хв. Вантух отримує попередження – друге на рахунку в олександрійців. На 54-й хв. після другого кутового в гущавині гравців першим на добиванні був Батогом, якому вдалося протиснути м’яч у ворота “ворсклян”- 1-1. Гра починається на рівних. Встиг отримати Шастал, пізніше – за кілька хвилин Бабогло. Майже пів команди ” Олександрії” на “голці”.

На 70-й хв. господарі впіймати на контратаці олександрійців. Бабогло не встиг перекрити пас Кулача на Тіля, який пробив Білика – 2-1 полтавчан виходять вперед. Все треба починати знову. Доганяти – випала роль – не заслужена для “Олександрії”. Ради справедливості – господарі повинні були відіграватися. А тут ще й пенальті в ворота Білика. Кулач без проблем забиває третій м’яч у ворота  “Олександрії”,  хоча Білик вгадав напрям удару. Дуже вже потужно пробив гравець суперника. А тут уже й Сітало отримує попередження.

Шокований матч для “Олександрії”, яка грала першим номером. Та як показала сьогоднішня практика: треба було грати другим номером. Від оборони. Ганяли, ганяли полтавчан, били по воротах безліч раз, але це не принесло результату гостям. Не завжди виходить треба десятки разів бити по воротах… Суперник олександрійців краще використав свої три моменти за всю гру. І всі вони були гольовими.

Дуже прикро так програвати, коли двічі даруєш супернику можливість забити. Не заслужили олександрійці поразки- не заслужили, щоб хто не говорив. Не заслужили, але це футбол, а він неочікуваний.

Окремо скажу про Шурмана. Він своє завдання посадити олександрійців – не дати активно грати- виконав сповна. Велика “йому дяка”. Коли ж суддів будуть судити, а не тільки вони.