Не старіють наші ветерани

0
1959

До Дня вшанування пенсіонерів, ветеранів органів внутрішніх справ України (20 грудня) та учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (14 грудня) у міському відділу поліції відбулися збори пенсіонерів та ветеранів м. Олександрія.

 З цієї нагоди до ветеранів органів внутрішніх справ Олександрійського відділу поліції та тих, хто пройшов горнило Чорнобиля, звернувся начальник міськвідділу поліції, підполковник поліції В.Хвостов. У своїй промові очільник поліції міста щиросердно привітав ветеранів та учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, побажавши міцного довголіття, гарного та бадьорого настрою, добробуту і впевненості, що подвиг ліквідаторів аварії на ЧАЕС буде відзначено кращим піклуванням з боку держави. Подяки отримали Корделюк Г.М, Савченко М.Ф, Шумейко А.М та Застеба С.В.  Хвилиною мовчання згадали тих, кого вже немає в живих…

 За мужність, героїзм, самовідданість та високий професіоналізм проявлений під час служби в органах внутрішніх справ група пенсіонерів та ветеранів отримали відзнаку «На службі державі»: Воронцова С.О, Дехтярьов М.В, Кобець А.М, Адаменко О.Б, Непогодьєв М.І та Козловський І.М.

 Відзнакою  «За  сумлінну працю» нагороджено Петушкова Л.Ю, Роботу В.П, Слюсарчука В.М., Пастуха О.К. та Шубського О.А.

Не забули привітати і ювілярів з ювілейними датами …

Голова ветеранської організації О. Щербула також привітав членів ветеранської організації з визначними датами, подякував очільника поліції В.Хвостова за увагу до проблем ветеранів та вручив  відзнаку «За сумлінну працю».

І.Мельник   

ФОТОРЯД

    

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я