Не “розбірки”, а гру належну чекають від “Олександрії”

0
1549

Стиль деяких журналістів дещо дивує, коли пишуть  одним прізвищем. Це не повага до того з ким ти ведеш мову… Я залишки стиль автора, для олександрійців головне не “розбірки” між тренерами, а належна гра “Олександрії” завтра…

Гура: “З Шараном ми нормально спілкувалися до тихпір, коли його звільнили, а мене призначили”.

Перестановки в “Олександрії” не пройшли без скандалу.

Новий головний тренер “Олександрії” Юрій Гура розповів про свої взаємини з колишнім наставником “містян” Володимиром Шараном.

– Ви спілкувалися з Володимиром Шараном після вашого призначення?

– Ну, як спілкувалися? Була зустріч, коли я йшов на представлення, то він привітався, побажав успіхів і терпіння.

– Ваша цитата: “В “Олександрії” футбольний клуб є, а команди немає”. Не занадто грубо сказано?

– Тут мене неправильно зрозуміли. Я мав на увазі, що футбольний клуб є, але у деяких людей завершилися контракти, тренерський штаб пішов, в цьому сенсі немає команди. Десять гравців пішло: в вісьмох контракти завершились, два орендованих. Тож залишилося в нас чотирнадцять людей – я за це казав і все. Мої слова трохи перекрутили просто.

– Шаран обурився від цих ваших слів сказавши: “Можливо, і тренерського штабу не було! Команда ще місяць тому перемагала “Шахтар”, а зараз виявляється – немає команди”. Що можете йому відповісти?

– Я ж ще раз кажу, що мене неправильно зрозуміли.

– Також він додав, що будучи його помічником, вам потрібно було більш професійно працювати. Що мав на увазі Володимир Богданович?

– Ну це Володимир Богданович сказав, то нехай за це і відповідає. Можливо я йому щось не так зробив, те, що він сказав, то нехай він і розсудить. Ми з ним нормально спілкувалися, все було нормально до того часу, коли його звільнили, а мене призначили.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я