Не поспішати робити висновки

0
195

Друга поспіль поразка петрівського “Інгульця” дещо спантеличила Першу лігу. Лідер програє і кому… І все ж тут треба бути стриманим в оцінці. Зрозуміло, що тягар лідера минулого чемпіоната лягає каменем на душу усієї команди. А втім – буде все добре.

– В першу чергу хочу вибачитися перед вболівальниками, які прийшли сьогодні нас підтримати, – зауважив у вступному слові Сергій Дмитрович. – Ми дійсно хотіли реабілітуватися за першу поразку. Начебто і налаштовувалися. Настрій був, це відчувалося по хлопцях. Можливо, десь зайва нервозність була, але без неї нікуди. Якби в першій грі домоглися б позитивного результату, напевно, більш впевнено виглядали сьогодні. А так поспішали, багато помилок зробили. Думаю, що вина, швидше за все, більше лежить на мені. Я не зміг знайти потрібні слова.

Допущені помилки… Не так багато команда створює, але ми пропускаємо м’ячі, а свої моменти використати не можемо. Важко зараз знайти пояснення цьому, але знову ж таки, якщо ситуація так розпорядиться, що будемо працювати далі – значить будемо працювати далі. Щоб виправити ті помилки, які є. У мене є претензії до багатьох футболістів. Але не тому, що вони допустили помилки, а саме по бажанню, по самовіддачі. У деяких епізодах було, можливо, помітно, що команда “Прикарпаття” була індивідуально слабкіше, але в командному дусі суперник діяв більш агресивніше, зліше, “кусюче”. Вони дійсно проявили характер. Можливо, що не було максимальної майстерності, але вони сьогодні виграли гру за рахунок характеру.

Перед грою я акцентував увагу на тому, що команди будуть приїжджати сюди битися, “кусатися”. “Інгулець” на сьогоднішній день є для них хорошим подразником. Суперник сьогодні налаштувався, а чому ми так провели гру? Мені зараз дуже складно знайти пояснення. Не намагаюся виправдовуватися, винен тільки я. Подивимося. Життя покаже як воно далі. Треба терпіти і тримати удар.

Здивувала сьогодні кількість браку при передачах. Не залишало відчуття, що навіть проти “Авангарду” “Інгулець” симпатичніше в цьому плані виглядав.
– Напевно, сьогодні і суперник не дав нам зіграти в ту гру, в яку ми хотіли. Так, помилок було багато. Повторюся, дуже багато нервували хлопці. Поспішали, а коли поспіх, відповідно, і браку багато.

Попереду гра з “Колосом”. Як буде команда налаштовуватися?
– Налаштовуватися будемо як і на всі ігри, – максимально. А як складеться гра? На жаль в спорті, і в футболі зокрема, завжди є той, хто виграє і той, хто програє. Не можуть дві команди виграти одночасно. Будемо працювати. Що робити? Сталася така ситуація, і ми її вже змінити не можемо. Потрібно виходити з неї. Чи зможемо перебороти себе, чи зможемо проявити характер – у цієї команди буде майбутнє. Якщо не зможемо, значить тоді гріш ціна нам всім. І футболістам, і тренерам.

Минулий сезон довів, що команда вміє грати і вміє обігравати команди куди більш серйозні ніж “Прикарпаття”. Хотілося б побажати психологічно розкріпачитися і налаштовуватися на наступних суперників.
– Після двох поразок наше стан, звичайно, пригнічений. Але знову ж таки, це наша робота. Постараємося вивести їх на якийсь емоційний фон і фізично спробуємо відновитися, зробити якісь зміни в складі. А далі побачимо.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я