Не порушуючи гарної традиції

0
279

Вже втретє в Знам`янському районі проходять змагання з міні-футболу, серед шкільних команд, що   приурочені до Дня Козацької слави. Цю традицію свого часу започаткував  голова Знам`янської райдержадміністрації Юрій Олександрович Гугленко, нині перший заступник голови Кіровоградської обласної ради. Втретє змагання  визначають переможця щорічного турніру на Кубок Знам`янського району. Цього разу організаторами виступили: голова  РДА О.Лукашов, голова райради С.Макаренко,  райвідділ освіти та управління  молоді та спорту (один із організаторів В.Слюсаренко).

Змагання відбули 6 жовтня в селі Дмитрівка, в одному із найбільших населених пунктів Знам`янщини. У змаганнях прийняло участь  12  шкільних команд. Команди були розділені на 3 групи. На сучасному міні- футбольному полі у запеклих футбольних баталіях 1 місце і головний Кубок з міні-футболу виборола команда юних футболістів з Богданівської ЗОШ I-III  ступенів №1 (тренер О.Довженко).  Друге місце – за футболістами Володимирівської ЗОШ  I-III (тренер В.Воровський) і третє місце – в учнів Богданівської ЗОШ  I-III  ступенів №2 (тренер Є.Бандурка).

Команди отримали малі Кубки, комплекти футболок, а 30 футболістів ( по 10 гравців у команді) були відзначені  фірмовими спортивними сумками, Дипломами та комплектом  футбольних  м`ячів.

Велика подяка Дмитрівському сільському голові голові Н.Стиркуль, керівнику барабанного оркестру «Смайл» Л.Міркотан, керівнику  танцювального колективу «Каприз» О.Шкафер за змістовну художню програму.

Кращим воротарем турніру визнано  воротаря-дівчину  А.Шаршицьку з Казарнівської школи, кращий бомбардир – Б.Довженко  з Богданівки, а  приз кращого гравця дістався  С.Костіну також з Богданівки.

Фоторяд    

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я