Не падайте духом, “Олександрія”!

0
50

Тур для «Олександрії» подарував надію, не дивлячись на поразку від гранда українського футболу«Динамо», що ця гра додасть нашій команді впевненості в наступних матчах чемпіонату.

Та про все спочатку. У 8- му турі «Шахтар» здобув перемогу над луганською «Зорею» – 3:1. Полтавська «Ворскла» не змогла втримати перемогу над «Олімпіком», коли вже на першій хвилині від Ребенка був забитий м`яч у ворота “Олімпіка”.  У подальшому донецькі гравці зрівняли рахунок  після пенальті, але більше голів у цьому матчі ми не побачили.  ФК «Маріуполь» з О.Севідовим мінімально переграв кам`янську  «Сталь» – 1:0. «Верес» розгромив львівські «Карпати» – 6:1. Такого ганебного  програшу «Карпати» ще не знали за всю свою футбольну історію. Наші земляки з Кропивницького  неочікувано програли з мінімальним рахунком аутсайдеру – одеському «Чорноморцю», який очолив білоруський тренер Олег Дулуб.

З огляду на турнірний стан нічого страшного не помітно. До 7- го місця «Олександрії» не вистачає 4 очка, щоб зачепитися в подальшому за першу шістку лідерів чемпіонату. Кажуть, що треба грати і не дивитись на таблицю, але вона є тим вагомим дієвим механізмом, що повинен примусити «Олександрію» налаштуватись на бій за  своє місце в турнірній таблиці.  І тренерський штаб, і керівництво клубу впевнені в тому, що все буде добре в подальшому.

А стосовно  самого ходу поєдинку, то перший гострий момент виник вже на 13-й хв., коли Мбокані міг забивати з гострого кута пробиваючи головою, але мимо цілі пробив. Олександрійці добре захищалися. А на 17-й хв. після подачі кутового Сітало пробивав у пусті ворота, бо помилився на виході Коваль, а за мить вже Циганков мав забивати, але наш захист врятував удар суперника. Цікава гра. Атаки за атаками «динамівців» зрозумілі – вони вдома грають за шаленої підтримки вболівальників. На 29-й хв. Гонсалес мав забивати в порожні ворота, коли вже всі захисники- «аграріїв» та Паньків були виключені з футбольного процесу. Не фарт для «Динамо». Перші 45 хвилин з гідністю справжнього бійця витримали наші гравці.

У другому таймі О.Хацкевич «погнав»  команду на штурм воріт «Олександрії». І на 52-й хв. після подачі кутового  на ворота  Паньківа Хачириді в падінні склався і «ножицями» таки пробив  наші ворота – 1:0 кияни повели в рахунку. А далі всі бачили як забивалися ще два м`ячі у наші ворота. На 66-й хв.  Мбокані подвоїв  рахунок, а на 68-й хв. третій гол у наші ворота забив Циганков, який мав до цього двічі забивати по ходу матчу.

Не падайте духом, «Олександрія»! Ваші перемоги попереду! Треба згуртуватись, об`єднатись –«зціпити зуби» і рухатися вперед до перемог.