Найкрутіший цирк країни “SHEKERA” залишив купу сміття…

0
171

30, 31 березня та 1 квітня свою циркову програму олександрійцям представляв цирк “SHEKERA”. Заохочували на Соборній  площі безкоштовними квитками (вигравши лотерею), вивісили по стовпах зовнішню рекламу (що й досі маячить як спогад по місту).

Нехай вони і “найкрутіші” в Україні, але не личить найвідомішим залишати негативний спогад по собі.

“А ви готові сісти на корабель, який захоплять справжнісінькі пірати? Готові побачити величезного восьминога з шестиметровими щупальцями, а потім потрапити в підводне царство та познайомитися з його неймовірними мешканцями? Якщо так, тоді вам до цирку на воді “Shekera”.

Не знаю чи пірнали глядачі в безодню моря, але те, що залишилося від перебувань “Шекери” в Олександрії відчули наші мешканці, і по цей  пірнаємо в купі сміття, що  маячить на лобному місці, що визначене для масових  видовищ біля КСК “Ніка”, поряд міський Палац культури, очищене русло річки, і така картина. А це говорить про хамське відношення  “Шекери”  з її підводним царством до олександрійців. 

Дозвіл був наданий міською екологією при УЖКГ, а виконати усі приписи  “Шекера” не виконав. Найголовніший:  прибратися після себе.

І.Мельник 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я