Найкращі будівлі, двори Олександрії…

0
167

Традиційно до Дня незалежності України в Олександрії проводиться огляд-конкурс на кращий благоустрій територій підприємств, організацій, установ різних форм власності. З 2018 р. у ньому беруть участь і багатоквартирні житлові будинки.
Мета конкурсу – спонукати олександрійців дбати про чистоту, красу та озеленення своїх територій.
Конкурс проводиться з 1 травня по 1 серпня.
Після цього буде підведено підсумки та визначено 10 переможців: 5 серед підприємств, організацій, установ та 5 з числа багатоповерхівок.
При визначенні переможців буде враховуватися охайне і креативне оформлення будівель, дворів, наявність зовнішнього освітлення, номерних знаків, оригінальні зелені насадження, санітарний стан (контейнери для збору сміття, викошування бур’янів і т. д.), а для багатоквартирних будинків також враховується наявність і стан дитячих майданчиків, упорядкування зон відпочинку тощо.
Бажаючим взяти участь необхідно подати лист-заяву до управління житлово-комунального господарства (м. Олександрія, вул. Бульварна, 25 каб.№5) і заповнити картку учасника конкурсу.
Довідкова інформація за телефоном: 7-39-04.
Нагородження переможців огляду-конкурсу відбудеться на міських урочистостях з нагоди святкування Дня незалежності України.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я