Найгучніша за масштабами футбольна сенсація в історії Кубка України!

0
75

Неймовірно! Команда з Першої ліги – “Інгулець” вийшла в фінал Кубка України, до якого крокували кілька десятків команд…

Перед матчами між командами з різних дивізіонів в рамках кубкових турнірів прийнято говорити про особливість формату змагань на вибування, про підвищені шанси на сенсацію та очікування дива. На ранніх стадіях, коли в цілому зрозуміло, хто жертвує кубком, а хто ставить перед собою конкретні цілі, такі розмови мають під собою вагу. Коли ж справа доходить до вирішальних етапів, тобто відстань до трофею скорочується до одного двох матчів, вже не до сентиментів.

“Інгулець” став сьомим клубом в історії Кубку України, який в півфіналі представляв не елітний дивізіон. Ні статусним “Волині” з “Карпатам”, ні “Севастополю” з “Миколаєвом”, ні друголіговим “Дніпру-1” зі “Славутичом” не вдалось зробити останній крок до вирішального матчу. Команда з Петрового стала першовідкривачем, написавши главу в історії українського футболу, співставну за своєю масштабністю з перемогою “Ворскли” у 2009-му, чи навіть “Таврії” в 1992-му.

Кубок України. Півфінал
17 квітня. Петрове. Стадіон “Інгулець”
“Інгулець” – “Зоря” – 2:1
Гол:
Запорожець, 15, Щедрий, 38, – Чеберко, 45+1.

“Інгулець”: Ситников – Балан, Ковальов, Павлов, Синьогуб – Лупашко – Січінава (Писко, 85), Запорожець, Клименко, Щедрий (Козак, 79) – Мішуренко (Сула, 74)
Тренер: Сергій Лавриненко.

“Зоря”: Луїс Феліпе – Тимчик (Кабаєв), В.Вернидуб, Чеберко, Міхайлченко – Сілас, Арвеладзе – Караваєв, Лєднєв (Громов, 73), Луньов (Хомченовський, 52) – Будківський.
Тренер: Юрій Вернидуб.

Арбітр: Дмитро Кутаков (Київська обл.).
Попередження: Павлов, 50, Ситников, 88 – Арвеладзе, 30.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я