Нардепи від Кіровоградщини не гребують грошима…До честі Ю.Кузбита (родом з Івано-Франківська), О.Тарасова (кропивничанин) та О.Воронька (світловодчанин), котрі відмовилися від компенсації, бо самодостатні депутати

0
258

Як звітує апарат Верховної Ради України, що за грудень уже є список народних депутатів від Кіровоградщини, які отримали компенсацію за винайм квартири чи готельного номеру.

Серед них: Олександр Дануца (виборчий округ №99. м.Кропивницький) отримав 19 тис. 500 грн. компенсації. Ігор Мурдій з округу №100 –  20 тис. 800 грн. Ще один кропивницький нардеп Богдан Торохтій ( в/о №105 у загальному виборчому списку партії “Слуга народу”) отримав 20 тис.150 грн. компенсації.

Іншим депутатам від Кіровоградщини компенсація не потрібна. До честі Ю.Кузбита (родом з Івано-Франківська, в/о 99 -Голованівськ, Гайворон..), О.Тарасова (кропивничанин, №101) та О.Воронька (світловодчанин, в/о № 103 – м.Олександрія), котрі відмовилися від компенсації – самодостатні депутати.

Всього ж компенсацію отримали 122 депутата ВРУ  від “Слуги народу”, бо інша частина 132 – здебільшого мешкають в Києві чи поряд (Ірпінь, Бровари, Вишгород, Васильків).

Нагадаємо, що Богдан Торохтій  (на фото)  написав Київському міському голові лист, де просив 8 квартир для своїх помічників.

Оце справжній народний депутат, який працює з такою сильною командою, без якої він не може обійтися в Києві.

За роки незалежності жоден із народних депутатів України ніколи не просив  своїм помічникам службові квартири для роботи в Києві.

О.Оскар

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я