Нам повернуть за грудень : 1 кімн. кв. -в середньому 232 грн., за 2-х кімн. в середньому 353 грн., та 3-х кімн. – 475 грн. 4

0
114

17 січня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету.Перший заступник міського голови Л.Давиденко повідомила, що опрацювавши Постанову КМУ України № 1082 від 24.12.19 р. та інші нормативні документи щодо коригування ціни на теплопостачання, та зарішенням виконкому КП «Теплокомуненерго» зобов’язано перерахувати  нарахування за тепло для населення за грудень у бік зменшення на 18%.
На сьогодні діючий тариф складає 1712,20 грн за 1 Гкал. Після перерахунку за грудень вартість 1 Гкал становитиме 1404,004 грн.
Директор КП «Теплокомуненерго» А.Грибачова повідомила, що поквартирно зменшення ціни на тепло за грудень складатиме: для 1 кімн. квартири (31,3 м2) – 230,65 грн., 2-х кімн. (48 м2) – 353 грн., 3-х кімн. (64,5 м2) – 475,31 грн.
Інформація про перерахунок по кожній квартирі буде розміщена на дошках оголошень біля усіх під’їздів багатоповерхівок.
Олександрійці, які уже сплатили за грудень, можуть використати переплату в січні та сплатити менше.
Тим жителям, які мають заборгованість, сума перерахунку спрямовується на погашення боргу за попередні періоди.
Зменшення плати за тепло не впливатиме на розмір нарахованих субсидій.
Перерахунок за тепло здійснюватиметься щомісяця, в залежності від ціни на природний газ та інших показників.
Як зазначила Л.Давиденко, аналогічне рішення буде прийняте і для закладів бюджетної сфери, які користуються послугами КП «Теплокомуненерго».
У разі виникнення збитків від здійснення перерахунків виконавчими органами буде передбачено фінансову підтримку даного підприємства.
Керівники твердопаливних котелень наступного тижня будуть запрошені для предметної розмови щодо зменшення вартості тепла від альтернативних джерел опалення.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я