Найстрашніше попереду, якщо не будемо дотримуватися самоізоляції

0
607

Вкотре, щоденно з усіх доступних телеканалів звучать попередження від влади усіх рівнів: «Самоізоляція- це той єдиний шлях, що вбереже від смерті!»

Як можна ще достукатися до громади. Вчора виїхав на півгодини до міста, щоб скупитися (тиждень був на самоізоляції, -Авт.), і що побачив? В основному містом ходили пенсіонери, в супермаркетах – теж вони. Людей мало, в основному всі у масках, крім пенсіонерів.

Хіба в цих людей, що ледве пересувають ногами, немає рідних і близьких? Не вірю? Якби були живі мої батьки(земля їм пухом, -Авт.) – повірте зробив все можливе, щоб вони були в самоізоляції. Чому діти цих поважних людей так безвідповідально відносяться до своїх батьків!

Невже люди не розуміють, що цей вірус – чума XXI   століття – найстрашніша для життя біологічна зброя, що невидимо вбиває за кілька днів… І найтрагічніше, що проти цієї  зброї немає ліків, крім одного: сидіти вдома, не ходити містом, користуватися захисними масками, добре мити руки, провітрювати квартиру, мити підлогу хлоркою…

Італія тому трагічний приклад, коли італійці допустили вірус, який щоденно   сотнями “палить” людей.

У «Варто» і «Маркетопті» не побачив антисептіка для відвідувачів. В «АТБ» – він присутній і ним користуються. На 15 годину працювали не всі каси, це тоді коли треба, щоб люди швидше скупилися та залишили магазин.

Ну і звісно, що ціни в усіх магазинах (супермаркетах) зросли від 100 до 300%!

Наприклад. Тиждень тому купував капусту по ціні 2 грн. 99 коп. за кг – зараз ціна понад 6 грн., морква була 3 грн. 50 коп. – біля 7 грн./кг., цибуля з 7 грн. зросла до 17 грн./кг!. Молочні та м`ясні продукти також зросли в ціні. Де повноваження Антимонопольного комітету? На даний час треба терміново ввести суворий державний контроль націнки на основні продукти від виробника до продавця. Було ж раніше  – не більше 15%  до доданої вартості.

Тільки введення надзвичайного стану в Україні  зупинить чорну хмару коронавірусу, що невпинно насувається на Україну.  76 випадків (на 11.44 23.03.20),  3 – смерті – це лише початок, бо того ж відсутні тести на коронавірус. Якби вони були з першого дня, то цифри були б інші.

О.Оскар      

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я