Найбільше порушників вихідного дня виявлено в Олександрії…

0
405
На Кіровоградщині виявили 35 порушень.

Як повідомляє поліція Кіровоградської області, до рейдів залучалися понад 500 працівників територіальних підрозділів поліції області, близько 60 патрульних поліцейських, а також представники Держпродспоживслужби та управління Держслужби надзвичайних ситуацій в області.

Протягом 28-29 листопада робочі групи провели перевірки понад 1000 суб’єктів господарювання: закладів громадського харчування, закладів торгівлі, розважальних закладів та перевізників.

За результатами вжитих заходів виявили 35 порушень, із яких за 10 – складено адмінпротоколи за  ч. 1 ст. 44-3 КУпАП, за 25 – винесено постанову в справі про адміністративні правопорушення за ч. 2 ст. 44-3 (стосовно громадян, які перебували в громадських місцях без респіратора або захисної маски).

За інформацією Держпродспоживслужби області, за два тижні дії карантину вихідного дня обстежили майже 2300 об’єктів, на 10% виявили порушення протиепідемічних вимог та склали 9 протоколів. Порушення, що найчастіше виявлялися під час карантину вихідного дня, це торгівля промисловими, косметичними товарами, товарами побутової техніки, засобів зв’язку, тютюнових виробів тощо попри заборону закладів цієї категорії на роботу. Також протягом двох вихідних зафіксовано роботу дитячого розважального комплексу в Кропивницькому. Найбільше порушень відзначалося в Кропивницькому, Світловодську, Олександрії, а також у Гайворонському, Онуфріївському, Новоукраїнському та Бобринецькому районах.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я