7 листопада надзвичайно цікавим буде 9-й тур УПЛ (ОНОВЛЕНО)

0
546

В єдиноборстві зустрінуться фаворити чемпіонату «Динамо» -«Шахтар». Особливо треба старатися «гірникам», котрі з великим рахунком (0:6) програли німцям. У певній мірі реабілітуватися вони зможуть перед своїми уболівальниками саме в грі проти киян. «Зоря» буде приймати ще одну несподіванку нинішнього чемпіонату – полтавську «Ворсклу» (яка до речі, в минулому турі програла аутсайдеру УПЛ ФК «Львів». «Зоря», в свою чергу, незаслужено здобула очко в петрівського «Інгульця», котрий більше награв на перемогу.

Чернігівська «Десна», котра посідає 4-е місце в турнірній таблиці, вдома приймає «Минай» ( таможню), що має в активі 6 очок і 11-е місце.

Відкриють тур 6 листопада СК «Дніпро» – «Колос».  Команди займають різні позиції в турнірній таблиці, але амбіції цих команд уже відомо заявлені грою на полі. 12 очок у ковалівців та 8 – у дніпрян, але останні демонструють перспективний футбол з результатом,і бажанням бути в першій 5-ці.

«Інгулець» поїде до «Руху», котрий має в активі лише 3 очка, посідаючи останнє 14-е місце в таблиці, на противагу 6 – в петрівчан – 12 місце. Це буде поєдинок колишніх команд першої ліги. Якщо судді будуть підкуплені судді – «Інгулець» здатен дати бій супернику.

Донецький «Олімпік», котрий вдало «вистрілив» – 4 перемоги здобув в 8- ми турах. Йому буде протистояти «Маріуполь» з 11- ма очками та 7- м місцем в таблиці.

І насамкінець, «Олександрія» вдома прийматиме ФК «Львів», котрий  несподівано переграв полтавчан. Мінімально, але показав достойний футбол переможця. Важко буде грати олександрійцям  з командою, котрій нічого втрачати . 4 очка і 13 – те місце в турнірній таблиці.

Я вже говорив, що з кожним наступним туром боротьба за лідерство та  вихід з критичної зони вильоту буде  загострюватися – скалятися до червоного. Що в лідерів кожен наступний тур несе загострення. Для одних відірватися від погоні, а для інших – наблизитися максимально  – впритул  до групи лідерів.  Командам  нижньої частини таблиці також резон боротися максимально за перемоги.  Від 10-го безпечного місця їх також відділяє результат одного туру. Звісно, що завдання дебютантів УПЛ поставлено – закріпитися в УПЛ, утриматися. Добре, якщо  УПЛ наступного року розшириться до 16 команд. Можливо, що на відсівання будуть йти 2 команди, а 4 команди увійдуть .

З огляду поєдинку «Олександрія» -«Десна» є впевненість на бажаний результат, котрий очікують усі, хто вболіває за «аграріїв». Звісно, що 10 місце – це не те місце, що повинно бути в «Олександрії». Не за горами і кінець першої половини чемпіонату.

Іван Мельник    

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я