Начальником Олександрійського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області призначено Сергія Ковбасюка

0
297

Начальником Олександрійського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області призначено Сергія Ковбасюка ( до цього час посаду займав В.Лумяник).Представляючи колегу, начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Ігор Бойчук охарактеризував його як людину з управлінським досвідом і сильними лідерськими рисами, що позитивно вплине на ефективність та якість роботи управління.

Новопризначений начальник районного управління раніше обіймав посаду начальника відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Олександрійського міського управління Держпродспоживслужби області. За час роботи в структурі Держпродспоживслужби він встиг зарекомендувати себе як цілеспрямований та відповідальний фахівець.

У своєму вітальному слові Сергій Ковбасюк зазначив, що важливим питанням для забезпечення високої ефективності діяльності служби є організація злагодженої командної роботи та закликав присутніх до конструктивних ініціатив.

Колектив Держпродспоживслужби області вітає Сергія Ковбасюка з призначенням на нову посаду, бажає плідної праці та успіхів у трудовій діяльності.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я