На підтримку улюбленої команди

0
79

До Львова  сьогодні о 20. 00 вирушає команда палких прихильників  «Олександрії» в кількості 80 чоловік, аби 22 липня  о 17. 00  на львівській футбольній арені «Україна» підтримати свою команду в стартовому поєдинку чергового чемпіонату з футболу в УПЛ.

Завдячуючи народному депутату України А.І.Кузьменку, фонд якого надає таку можливість протягом останніх 4-х років з дня набуття статусу народного обранця від Олександрійського виборчого округу, уболівальники мають постійну змогу насолоджуватися виїзними матчами за участю «Олександрії» .  І цього разу 80 уболівальників очно будуть вболівати за гру підопічних В.Б.Шарана, бажаючи лише перемоги.

Уболівальникам надана можливість не лише відвідати  матч першого туру УПЛ «Карпати» -«Олександрія», а й протягом дня  відвідати найбільш визначні місця «старого лева» – Львова.

А щодо самого матчу, то  він буде дуже цікавим, бойовим, безкомпромісним, амбіційним з боку, перш за все, «Карпат», яким вже протягом кількох років поспіль не вдається здолати нашу команду. До цього поєдинку команда Бойчишина підійшла в досить посиленому складі іноземних гравців- легіонерів. Подивимося: хто цього вечора буде сильнішим? Практика показує, що перемагає той, хто віддається на полі сповна. Хто готовий на це ми і побачимо 22 липня в даному протистоянні неординарних за змістом і тактикою гри команд-суперниць Бойчишина – Шарана.

Наступний виїзд уболівальників планується на  4 серпня до історичного Чернігова, в якому зустрінуться дебютант УПЛ  «Десна» -«Олександрія».

ФОТОРЯД з власного архіву 

 

І.Мельник    

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я