На «Олександрію» чекає нове випробування

0
239

 У четвер, 3 жовтня, ФК «Олександрія»  буде приймати у Львові бельгійський «Гент». Це буде другий по рахунку матч  групового етапу Ліги Європи.  На «Вольфсбурзі», на «Колосі» та на перемозі над «Львовом» у суботньому домашньому  поєдинку, «Олександрія» набралася досвіду, тому повинна бути готова до нового випробування європейським футболом, що значно відрізняється від рівня українського чемпіонату.

 Це вже аксіома, що рухатися вперед треба постійно, навчатися майстерної гри, шліфувати її,  майстерного управління гравцями з боку тренерського штабу.

Чому Європа грає? Тому, що там зарплатню по контракту платять не відразу в повній мірі, а маленькими частинами, щоб вистачало на дрібнички, щоб гравці не хапали «зірок» з неба. У нас підписав контракт – відразу всю місячну суму виплачують гравцю, а далі дорогі авто, кафе.., бо впіймав «зірочку»… Не я сказав, а Ярмоленко, Коноплянка, що в Європі вимоги до гравців ( щодо майстерності гравця, тренування дуже на високому рівні, там треба до сьомого поту працювати), дурня не буде коли валяти.

  Тож будемо надіятися, що підтримка  тільки з боку керівництва клубом відправляється в середу 3 великих автобуси.  А скільки своїм транспортом  чи потягом буде добиратися до «Арени Львів»? Думаю, що в цілому біля 500 уболівальників лише з Олександрії будуть на матчі, щоб підтримати свою команду.

Судити поєдинок  «Олександрія» (Україна)-«Гент»(Бельігя), що розпочнеться о 20. 00 довірено групі  суддів з Данії.

Головний арбітр: Єнс Моє.

Допомагатимуть йому: Еспер Даль, Віктор Скітте.

Четвертий резервний арбітр: Йорген Бурхардт.

Будемо вболівати за «Олександрію», за український футбол, що сьогодні виходить на європейську арену з новими іменами.

І.Мельник   

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я