На Олександрійщині розшукують 94 зниклих людини та винного у вбивстві…

0
1701

6 квітня відбулася координаційна нарада за підсумками роботи правоохоронних органів у протидії злочинності на території м.Олександрії та Олександрійського району за 2020 р. Було вказано на недоліки та заходи, що спрямовані на підвищення ефективності боротьби зі злочинністю.
Керівники правоохоронних органів міста та району, заступники, представники управління СБУ в Кіровоградській області та органів місцевого самоврядування, а також голови тергромад прозвітували про свою роботу у боротьбі зі злочинністю та окреслили плани на завтра.
Міськголова С.А.Кузьменко відмітив:

-Нам довелося жити в час великих змін, що буквально стосуються всіх сфер життя. Вони відбуваються і в правоохоронній сфері. Голови новооб’єднаних територіальних громад та міська влада налаштовані на тісну співпрацю з усіма правоохоронними органами, а приміщення міської ради може бути використане як майданчик для необхідних зустрічей та комунікацій.

Керівник Олександрійської окружної прокуратури Артем Моргай розповів присутнім про результати роботи правоохоронних органів у 2020 р. Як свідчить статистика новоствореного Олександрійського району(м. Олександрія, Олександрійський, Онуфріївський, Петрівський та Світловодський райони, -Авт.) скоєно 2694 кримінальних правопорушення. Серед тяжких злочинів нерозкритими залишається 1 очевидне вбивство. Збільшилися злочини в сфері виробництва, пересиланням та збутом наркотиків та наркотичних речовин, крадіжок з автомобілів, грабежів та шахрайств. За 2020 р. до суду передано лише 3 обвинувачувальні акти про правопорушення в бюджетній сфері та 6 справ – корупційні злочини. У земельній сфері злочини відсутні.

На 1 січня 2021 р. в розшуку залишається 94 особи (обвинувачувані, підозрювані особи, громадяни, які переховуються від покарань та безвісті зниклі особи).

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я