На мешканку Олександрії склали адмінпротокол за фейк про роботу “швидкої” допомоги

0
562

На мешканку Олександрії склали адмінпротокол за розповсюдження недостовірної інформації про відмову швидкої реагувати на виклик.

У соцмережах та ЗМІ поширили повідомлення про те, що диспетчер «швидкої» медичної допомоги в Олександрії відмовляється реагувати на виклик, начебто через небезпеку зараження медпрацівників.

Як повідомляє сектор комунікації поліції області, правоохоронці під час вивчення запису архіватора зв’язку встановили, що медпрацівник діяв в рамках чинного, на момент звернення, «медичного протоколу».

-Усупереч роз’ясненням фахівця, особа, яка зверталася, не погодилася з його думкою, а згодом розповсюдила недостовірні дані, у тому числі через засоби масової інформації,- йдеться в повідомленні.

За результатами перевірки працівники Олександрійського відділу поліції склали адміністративний протокол за ст.173-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, який спрямовано на розгляд до суду.

Як повідомили на фейсбук-сторінці «Сучасна Олександрія», у соцмережах поширили фейк, що медики нібито боялися виїжджати, бо не мали засобів індивідуального захисту.

-Сьогодні в соцмережах набирає обертів скандальна інформація, що швидка в Олександрії відмовилася виїжджати на виклик при високій температурі. Як виявилося, причина такого розголосу є досить банальною. Хворий не підписав декларацію із сімейним лікарем, а отримати медичну послугу було необхідно. Тому і звернулися до швидкої. На час виклику, а це було 30 березня, за протоколом МОЗу швидка не виїжджала на виклики з високою температурою (потім протокол було змінено, і сьогодні швидка реагує виїздами на такі виклики). Тож оператор намагалася дати консультації по телефону. Це можна почути з аудіозапису,-йдеться в повідомленні.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я