На Кіровоградщині перша смерть від грипу

0
107

В області зафіксовано летальний випадок при ускладненні перебігу захворювання, викликане вірусом грипу типу А. Про це повідомляє обласний лабцентр. 53-річний чоловік мав супутні захворювання та не пройшов вакцинацію.

Також лабораторно підтверджено протягом минулого тижня 2 віруси грипу типу А – у чоловіка з Кропивницького та жінки з Устинівського району.

Наразі рівень ГРВІ перевищив епідемічний поріг на 19,9 %. Зареєстровано 5266 випадків ГРВІ, з них 3384 (64,3 %) серед дитячого населення. Із загальної кількості захворілих – 390 госпіталізовано до закладів охорони здоров’я.

У лабцентрі нагадують, що найкраща профілактика грипу — це вакцинація, яка захищає від усіх актуальних штамів грипу, є безпечною і ефективною. Наразі проти грипу в області щеплено 5460 особи, з яких 413 – діти віком від 6 міс. до 5 років. З початку епідсезону в області проти грипу щеплено на 74% більше населення, ніж за аналогічний торішній період.

Докладніше в розділі На Кіровоградщині зафіксували першу смерть від грипу — Інформаційний портал Кіровоградщини – Гречка – Новини Кропивницький на сайті gre4ka.info

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я