На Кіровоградщині новий керівник ОДА

0
358

27 серпня з робочою повісткою на Кіровоградщині – в Кропивницькому перебував Президент  України Володимир Зеленський, котрий представив обласному керівництву нового очільника регіону – Андрія Назаренка.

IMG 20200827 155042 1

– Вибачте, що я довго до вас так їхав (після  відвідування футболу в Кривому Розі, -Авт.). Щиро бажаю бути не лише центром географічним, а й центром процвітання успішності та заможності,–побажав очільник держави.

Представляючи нового керівника регіону було відмічено, що новий очільник ОДА знає як працювати з інвестиціями.

– Це новий очільник Кіровоградської ОДА. Ви знаєте, що історія з його попередником, закінчилася не дуже добре. А точніше – не закінчилась, адже зараз працюють правоохоронні органи, – підкреслив Президент України. – Для нас немає недоторканих. Навіть, якщо це люди, яких призначав Президент. Навпаки – до таких людей увага ще більш пильна. Я щиро бажаю новому губернатору пам’ятати про це кожного дня на своїй посаді.

У свою чергу керівник області Андрій Назаренко сказав, що треба розвивати потенціал області.

Варто зазначити, що досі на сайті Президента не з’явився Указ про призначення. Останні 10  років А. Назаренко працює на Кіровоградщині, займаючись залученням інвестицій. А серед перших кроків на посаді виділяє: завершення децентралізації і підготовка до місцевих виборів та можливої другої хвилі коронавірусу; завершення проєктів програми президента «Велике будівництво»; підготовка до навчального року з огляду на пандемію; підготовка до опалювального сезону.

Усе як завжди. Головні питання, що щорічно постають перед керівниками різних рівнів. Тепло. Школа. Робота. Посівна.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я