На Кіровоградщині введено в експлуатацію вже 10 новозбудованих амбулаторій

0
146

Кіровоградщина – лідер з реалізації реформи сільської медицини, ініційованої Президентом України П.Порошенком. В області введено в експлуатацію вже 10 новозбудованих амбулаторій. Про це на своїй сторінці у FB повідомив віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Г.Зубко.

Це, сільські амбулаторії в с.Криничуватка Устинівського, Зибкове Онуфріївського, Червона Кам’янка Олександрійського, смт Єлизаветградка Олександрівського, Червоновершка Компаніївського, Трепівка Знам’янського, Златопілля Бобринецького  районів. Раніше в області запрацювали ще 3 амбулаторії: с. Протопопівка Олександрійського, Панчеве Новомиргородського та  Велика Виска Маловисківського районів.

– На початок 2019 р. по Україні розпочато будівництва 303 об’єктів. Маємо різні темпи: деякі регіони рухаються швидко, а деякі відстають. Області-лідери: Кіровоградська, Дніпропетровська, Луганська, Миколаївська і Хмельницька. До 15 січня 2019 р. заплановано введення в експлуатацію ще 3 новозбудованих сільських амбулаторій в Рівненській області і 1-  в Одеській області, — зазначив Геннадій Зубко.

Урядовець наголосив, що області мають рухатись швидше: як з точки зору оформлення земельних ділянок, так і з точки зору документації — укладання договорів з генпроектувальниками, отримання висновків експертизи, оголошення тендерів та визначення генпідрядників.

У держбюджеті-2019 передбачено субвенцію на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я в сільській місцевості – 1 млрд. грн. Додатково з 2018 р. перехідні залишки – понад 4 млрд. грн.

Нагадаємо, по Україні схвалено до фінансування 517 проектів будівництва нових амбулаторій на суму 2,9 млрд. гривень. Також Комісією Мінрегіону погоджено пропозиції щодо закупівлі 497 службових автівок для медиків, які працюватимуть у нових амбулаторіях.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я