На кіровоградщині новий очільник поліції

0
95
Голова Нацполіції Сергій Князєв представив нового очільника поліції Кіровоградщини

Начальником Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області призначено полковника поліції Романа Козьякова.

12 червня під час робочого візиту до Кіровоградської області Голова Національної поліції України Сергій Князєв представив особовому складу нового керівника обласної поліції.

До цього полковник поліції Роман Козьяков працював на посаді заступника начальника Головного управління Національної поліції в Київській області.

Сергій Князєв розповів, що новопризначений керівник працює в органах внутрішніх справ з 1994 року. Пройшов службу від звичайного оперуповноваженого карного розшуку в райвідділі до заступника начальника поліції Київщини.

«Повага до людей виражається вашою працею. Бажаю успіхів у роботі на новій посаді», – зазначив очільник Нацполіції.

Глава Нацполіції також повідомив, що полковник поліції Сергій Кондрашенко, який до цього очолював поліцію Кіровоградщини, переведений для подальшого проходження служби до центрального органу управління  відомства.

Губернатор Кіровоградщини С.А.Кузьменко в свою чергу має  велику надію про вирішення багатьох проблем стосовно резонансних справ.

Довідково:

Роман Козьяков народився у місті Київ. Розпочав службу в органах внутрішніх справ у 1994 році. Весь час працював в оперативних підрозділах поліції Києва. З 2002 року обіймав керівні посади у поліції Києва та Київщини.

З 2016 року – заступник начальника Головного управління Національної поліції в Київській області.

Нагадаємо, раніше Глава Нацполіції Сергій Князєв представив нового керівника поліції Прикарпаття.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я