Вчителі початкових класів кількох районів підвищуватимуть свою кваліфікацію в Олександрії…

0
202

3- го вересня губернатор відкрив ресурсно-навчально-освітній клас на базі державного колегіуму в м.Олександрія. Віднині вчителі  початкових класів кількох районів (Знам`янський, Онуфріївський, Олександрійський…)  мають змогу  проходити курси підвищення кваліфікації  на базі колегіуму  по новій програмі “Нова українська школа” без  відвідин інстититу післядипломної практики в м.Кропивницькому.

Про це та інше повідомив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко під час апаратної наради. Він підкреслив, що в 2018 році першачки навчатимуться за концепцією “Нової української школи”.

“Нова українська школа – це нова філософія освітнього середовища, це 12 років навчання, це новітні методи викладання”, – зазначив очільник області. “Цього року за новим стандартом у нас вчитимуться 11 тисяч першокласників”.

За словами Сергія Кузьменка, реформа має на меті отримати соціалізованого, комунікабельного випускника, який володітиме декількома мовами, сучасними технологіями, зможе вступати в кращі українські та іноземні вузи.

Голова облдержадміністрації також повідомив, що у 2018-2019 навчальному році на Кіровоградщині працюватиме 74 опорні школи та їх філії.

“Перші опорні школи ми почали створювати в 2016 році в Олександрійському, Новоархангельському та Голованівському районах. Це була непроста робота, яка супроводжувалась численною критикою та піаром політиків”. Однак держава продовжує рух на шляху реформи, вкладаючи в освіту солідні ресурси. “Маємо відремонтовані школи, нове обладнання та технічне оснащення, нові автобуси, нові лінгафонні класи, кабінети хімії та фізики”.

Сергій Кузьменко принагідно відзначив, що за результатами цьогорічного ЗНО Кіровоградщина значно покращила свої позиції у загальнодержавному рейтингу, піднявшись на 11 місце. “Маємо позитивну динаміку, а отже можемо говорити, що державні ресурси, направлені в освіту, приносять свої результати”.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я