На Центральному ринку м.Олександрія введено жорсткий контроль за дотриманням усіх норм карантину

0
1831

Відвідавши сьогодні, 18 липня, Центральнй ринок м.Олександрія, відмітив, що на вході перевіряють температуру і просять одягнути маску…

Як повідомив директор Олександрійського центрального ринку Юрій Володимирович Нос:

-Ми отримали від 14 липня Протокольне рішення позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за №33         “Про вжиття протиепідемічних заходів на території області з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 та посилення контролю за виконанням карантинних заходів”. Тому, введено жорсткий контроль за дотриманням усіх норм карантину згідно вище названого протоколу. Вкотре буде піддано перевірці чи суворо дотримуються підприємці протиепідемічних і санітарних норм, чи мають ліцензію на проведення діяльності, чи офіційно в них працевлаштовані люди, чи мають дозвіл на реалізацію певних категорій  товарів і та ніше. На усіх входах на ринок встановлено пункти перевірки температури відвідувачами ринку з дезінфікуючими засобами. Також наші контролери перевіряють усі торгуючі точки на предмет виконання карантинних норм, – підсумував  директор ринку.

Область у свою чергу створила ряд комісій з фахівців, котрі будуть організовувати рейди-виїзди по області, що не будуть афішуватись, щоб зненацька спіймати порушників. Тому, краще виконувати норми карантину, чим вберегти себе та інших від можливого зараження коронавірусом. .

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я