Микола Лавренко повертається у Великий футбол

0
1401

Президент ФК “Лівий берег” М. М. Лавренко: “У 2021 році команда стартує у Другій лізі”.

Амбітний, невичерпно закоханий у футбол, що став невід’ємною частиною життя Миколи Лавренка, не можливо було за ці роки піддатися сумніву в тому, що він ще повернеться у Великий футбол з новою сучасною футбольною інфраструктурою та командою, яку він створив за кілька років з нуля… Максималіст у всьому з чим живе, що надихає його на постійний бажаний результат. Не той М.Лавренко, щоб так піти з футболу, не заявивши про себе перспективно, амбітно виважено, обдумано до найменших дрібниць і всіляких ризиків… Він має на це повноцінне право футбольного творця Великого футболу. За кілька років – це буде команда УПЛ. Згадаймо, як свого часу “Олександрія” проходила від нуля шлях: зі старту Другої ліги за рік (срібні нагороди) до Першої, а там і Вища ліга (був такий час, коли прийшлося все з нуля починати, -Авт.)…

Невтомність,  здоровий футбольний фанатизм до розвитку професійного футболу, підбір однодумців-колег, колишніх футболістів з іменами – нинішніх тренерів, міцне матеріальне підгрунтя, і нестримно бажання мати в майбутньому ще одну конкурентно здатну команду на противагу “Динамо” – все можливо, коли за працю береться Микола Лавренко. Зупину не буде до тих пір, поки не досягне  здійснення максимально поставленої мети. Такий він Микола Лавренко. Їсти не буде, спати не буде, змусить на максимум працювати і тих, хто поряд. Знає, що радість перемог, моральне задоволення, честь і слава, визнання неодмінно прийдуть. З такими людьми надзвичайно почесно працювати- знаєш, що твоя праця в загальному доробку буде мати свою роль. Кожному “гвинтику” в його команді є місце реалізувати себе. Ми ще почуємо імена колишніх іменитих гравців, тренерів, молодих гравців… Якщо М. М. Лавренко сказав “А”, буде і ” Я”. Він буде йти до вершини українського футболу. У недалекому майбутньому, повірте, що ми станемо свідками  поєдинку в УПЛ:  “Олександрія”- “Лівий берег”(Київ)…Це буде! Інакше не може бути! Він ще повернеться до рідного міста в новому обличчі…

На столичних Осокорках минулого тижня пройшов традиційний 4-й турнір на призи ФК “Лівий берег” серед юних футболістів 2009 р. н. По його завершенні президент клубу з Осокорків (в минулому президент ФК “Олександрія”) Микола Лавренко відзначив, що всі проєкти в 2020 попри все вдалося втілити в життя:

– Приємно, що турнір пройшов на нашій новій арені, – відзначив Микола Миколайович. – Навіть погодні умови нам сприяли. З огляду на епідемію коронавірусу важливо, що нам вдалося провести змагання на свіжому повітрі, адже в манежі було не так комфортно. Відзначу високий рівень організації турніру. Все відповідало нашим високим стандартам. Хочу подякувати батькам, які беруть активну участь у функціонуванні клубу. Вдячний компанії “Nike”, що з нагоди чергового турніру подарувала клубу 50 своїх м’ячів, які стануть у нагоді вихованцям клубу.

-Цей турнір підвів риску під цікавим і насиченим на події роком. Життя створює проблеми, а ми їх  спільно вирішуємо. Важливо, що попри непрості часи вдалося втілити у життя проєкти, які планували. Рік був дуже складний для всіх сфер життя. Відзначу, що нам вдалося разом із цим створити ще дві групи, в тому числі й найменшу вікову групу ФК “Лівий берег”. Рухаємося згідно з напрацьованим планом. -Головне завдання для мене — відбудова спортивної інфраструктури. Повинні збудувати максимальну інфраструктуру для дітей, щоб вони могли розвиватися, бачили своє майбутнє. У квітні 2021 року здаємо в експлуатацію базу футбольної команди. Зараз будуємо тренажерний зал, басейн, зони для спеціального тренування і підготовки. Плануємо збудувати ще один манеж розміром 60×40. На даний момент працюємо у цьому напрямку, підшукуємо землю.

-Кілька років тому говорив, що більше не займатимуся великим футболом, проте останній час тренери ФК “Лівий берег” наполегливі в питаннях футболу. Важливо, щоб діти бачили своє майбутнє, ставили амбітні завдання перед собою. Говорю про створення професіонального футбольного клубу. У 2021 році ФК “Лівий берег” стартуватиме в Другій лізі. З весни друге коло гратимемо в чемпіонаті України серед аматорів. Думаю, що в липні-серпні 2021 на нашому стадіоні проходитимуть матчі під егідою ПФЛ. Зробимо усе можливе, щоб ще більше вдосконалити інфраструктуру і створити хорошу футбольну атмосферу”, – резюмував для ua-football.com президент ФК “Лівий берег”.

ФОТОРЯД з власного архіву І.Мельника

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я