Можливо, що концерт буде скасовано в Олександрії

0
102
  • Фото афіш у соцмережах розмістили місцеві жителі, передає. Обидва учасники дуету – Володимир Данилець та Володимир Мойсеєнко – занесені до бази “Миротворця” за свідому участь в інформаційнопропагандистської провокації Росії (країнаагресор)  т.зв. Телеміст між Росією і Україною Треба поговорити, організованої антиукраїнським пропагандистським каналом “Росія1. Телеміст проходив у липні 2019 року. Під публікаціями центр Миротворець просить правоохоронні органи розглядати публікації на сайті як заяву про вчинення громадянами усвідомлених діянь проти національної безпеки України.

Раніше артисти висміювали припинення авіасполучення між Україною та Росією на російському телеканалі та й загалом у своїх виступах замість гумору переходили на відверте приниження українців.

Концерт відбудеться 18 лютого, у комунальному Палаці культури “Світлопільський”, напередодні роковин розстрілів на Майдані. На сайті з бронювання квитків триває продаж. Натомість у низці міст Київщини та Черкащини “Кролики” скасували концерти.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я