Морозиво до вподоби ласунам

0
228

Протягом  кількох годин, починаючи з 14. 00 олександрійці мали нагоду поласувати справді високоякісним, смачним морозивом від МТК «Петриківське молоко» (група компаній ТОВ «УкрАгроКом»). Дозавтомат наповнював миттєво ріжки з ягіною поливою. А поряд на великому моніторі велася  відеопрезентація молочно- товарного комплексу МТК «Петриківського молока». Європейських стандартів  молочно-товарний  комплекс налічує майже 4000 дійних високопродуктувних  корів іноземних  порід (Канада, Франція, Голландія). Високі технології утримання та доїння корів дозволяють без консервантів зберігати  молоко в домашніх умовах протягом трьох днів, що говорить про високу якість молока.

Купуючи продукцію  торгової марки “Петриківське молоко”, ви підтримуєте збір коштів на придбання дитячих ліжок для міської дитячої лікарні.  “Здоров`я наших дітей ” – це проект за ініціативи губернатора Кіровоградщини С.А.Кузьменка, який поставив за першочергове завдання охорону здоров`я  в області.

Також, сьогодні на конкурсі  краси буде офіційно затверджено фотомодель для торгової марки МТК «Петриківське молоко». Нею стала юна олександрійка, переможниця позаминулорічного конкурсу краси Настя Пугач.

Нагадаємо, що ексклюзивним партнером конкурсу став МТК «Петриківське молоко».

ФОТОРЯД   

І.Мельник     

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я