Момент істини. «Est modus in rebus» – Усе має свою межу

0
706

Сьогодні  о 19.30 ФК «Олександрія» буде протистояти в суперечці за максимальну кількість очок з львівськими «Карпатами». Команд 5-го місця буде грати з командою 12-го.  Знаєте, найважче грати саме з такими командами, яким нічого втрачати, вони добре налаштовуються на сильні команди.  Думаю, що теорія і практика, котрі повинні йти рука об руку, притаманні раціоналізму В.Б.Шарану, який зуміє поєднати все в єдине ціле, щоб нарешті привезти перемогу зі Львова.  Відступати вже нікуди, якщо є план втілення здобуття призового місця.

Амбітність, націленість, практицизм у побудові осмислених атакувальних дій, сила волі – все разом дасть  очікуваний бажаний результат.

Як сказав великий Горацій в одній із цитат своїх сатир «Est modus in rebus» – Все має свою межу. Межа, котра повинна закінчити падіння, що змінюється злетом.

Надіємося і віримо, що «аграрії» не підведуть своїх палких прихильників та тих, хто дає їм можливість грати у Великий Футбол, захищаючи честь і гідність не лише клубу, а й України на міжнародному рівні.

Тому і міра відповідальності за доручену справу повинна бути на першому місці в кожного члена клубу: від обслуговуючого персоналу до гравця, тренерів…

А ми будемо вболівати за успішну гру «Олександрії».

І.Мельник    

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я