Молодь до роботи!

0
91

Юрдинген (Гер)«Олександрія»  поступилася команді Третьої ліги німецького футболу «Юрдінгену» з рахунком 3:4 (команда посідає 11 місце серед 14 команд Третьої ліги, – Авт.).

Уже на  початку матчу, на 5-й відзначився досввідчений О.Довгий, а за хвилину – Д.Безбородько – новачок команди. Здавалося, що такі швидкі голи додуть темпу в грі, вона стане більш результативною для олександрійцівв, але як покаже час, німці  краще підлаштувалися під стратегію та тактику гри підопічних В.Б.Шарана, що в результаті і привело їх до перемоги.

Спочатку, на 33-й хв.,  Родрігес скоротив рахунок у матчі.

У другому таймі Байстер на 56-й хв. доводить рахунок до нічиєї – 2:2. Пфлюк на 65-й хв. виводить німців  уперед – 3:2.

А Евіна на 69-й хв. збільшує перевагу  «Юрдінгена» до 2-х  м’ячів.  І все ж олександрійці не залишилися без голу. На 80-й хв. М.Задерака скорочує  рахунок у грі – 3:4.

Матч цікавий, він дав можливість тренерському штабу побачити  молоду поросль « аграріїв»,  які  потужною командою відправилися на перші збори до голландського Телеггена.

«Олександрія», 1-й тайм: Олег Білик, Тимур Стецьков, Владислав Бабогло, Кирило Прокопчук, Валерій Лучкевич, Андрій Запорожан, Олексій Довгий, Максим Третьяков, Євген Протасов, Денис Устименко, Денис Безбородько.

2-й тайм: Дмитро Рудик, Денис Мірошніченко, Гліб Бухал, Дмитро Гречишкін, Тимур Стецьков (Павло Пашаєв, 60’), Дмитро Шастал, Богдан Литвяк, Євген Банада, Максим Задерака, Кирило Ковалець, Артем Сітало.

Головний тренер: Володимир Шаран.

«Юрдінген», 1-й тайм: Лукас Кенігсхофер, Кевін Гросскройц, Ассані Лукім’я, Домінік Маро, Крістіан Дорда, Ян Кірхгоф, Максиміліян Байстер, Штефан Айгнер, Роберто Родрігес, Селім Гюндюз, Осаямен Осаве.

2-й тайм: Лукас Кенігсхофер, Александер Біттрофф, Ассані Лукім’я (Мануель Конрад, 61’), Денніс Даубе, Крістіан Дорда, Ян Кірхгоф, Максиміліян Байстер (Алі Ібрагімай), Штефан Айгнер (Жан-Мануель Мбом), Роберто Родрігес (Патрік Пфлюке, 61’), Тобіас Рюле, Франк Евіна.

Головний тренер: Хайко Фоґель.

Голи: Олексій Довгий (5’), Максим Безбородько (6’), Максим Задерака (80’) – Роберто Родрігес (33’), Максиміліян Байстер (56’), Патрік Пфлюке (65’), Франк Евіна (69’).