Молебень за душевнохворих

0
196

21 червня  єпископ Олександрійський  і Світловодський Боголєп  відвідав Димитровський психоневрологічний інтернат на прохання в.о.керівника даної установи Тетяни Бандурко. Душі душевнохворих потребують божого благословення, його настанов і благодаті. Єпископ Боголєп відправив молебень про зцілення хвороб, передусім душевних, які мучать людей. У цьому основа вчення Божого слова і отців Церкви.

-Господь Бог піклується про спасіння ваших душ, про залучення до благодаті Божої, що допомагає вам знайти шлях до душевного спокою та порятунку. Віра в Бога дасть вам спокій, духовне обличчя, цінності не втратити себе, істину, дух вічної душі. Я хочу звернутися зі словами божого благословення та глибокої вдячності  до працівників інтернату: ви не просто працівники, ви служите, ви як пастирі, – ви лікуєте не тільки тіло душевнохворих, а в першу чергу їх душі. У вас нелегка, але найпочесніша Божа місія служити людям. Нехай усіх вас разом, вашу установу оберігає наш Господь Бог, нехай мир і спокій панують у вашому колективі, нехай на душі хворих прийде Боже зцілення, а ваша божа подвижницька праця приносить вам задоволення від потреби бути корисним людям.

Після молебня єпископ Боголєп окропив пацієнтів закладу і його працівників, вручивши присутнім кожному іконку преподобного  Варсонофія, сповідника Олександрійського і Херсонського та передав від Олександрійської єпархії солодощі.

І.Мельник

ФОТОРЯД

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я