Модернізація заводів, справедлива медична реформа, достойна зарплатня та пенсії від О.Ляшка

0
138

Саме  про це велася розмова голови фракції Радикальної партії в Верховній Раді Україні, народного депутата  Олега Ояшка, який прибув з робочим візитом на Кіровоградщину, зокрема,  в  Олександрію. Спочатку О.Ляшко відвідав одне із найперспективніших підприємств не лише області, а й України завод «Віра-Сервіс- Інтермаш»,  що сьогодні  є одним із небагатьох  підприємств  підйомно-транспортного устаткування машинобудівної галузі, що спеціалізується  на виробництві  мостових кранів, дорожнього обладнання та ремонтної бази оборонного спрямування.

О.Ляшко особисто пересвідчився у високій організації  виробництва,  що реалізує свою продукцію не лише в Україні, а й  експортує до Грузії та Азербайджану.  На підприємстві працює 200 працівників, але виробничі потужності розраховані на понад 1000 робочих місць. Зі слів директора заводу М.Сулятицького в кращі часи 100 кранів щомісячно поставлялись замовникам. Сьогодні «Запоріжсталь», завод «Ілліча»   та оборонна  промисловість є замовниками на внутрішньому ринку, але об`єми бажають бути кращими.

О.Ляшко у свою чергу відмітив:– Треба, щоб  на заводі працювало 1000 робітників, бо це достойна зарплатня. відрахування до пенсійного фонду, це  пенсії, що забезпечить достойне життя пенсіонерів. Та для цього треба, щоб кредити була не   24%, а –  4%, щоб брухт не вивозився з країни, а перероблявся на місці, що здешевлює продукцію вашого підприємства. І ми в цьому питанні послідовні. У першому читанні  прийнято ЗУ про заборону вивозу брухту з країни на 2 роки.  Ми  відстояли земельний податок  для підприємств. Планувалося  податок  15%, ми відстояли – 6%. Ми за те, щоб до кінця року мінімальна  зарплатня була не менше 5000 грн., а  мінімальна пенсія – 3000 грн. Чим більша зарплатня, тим більші відрахування до  пенсійного фонду. Ми добиваємося, щоб оті нещасні 949 грн., що отримує понад 500 тис. пенсіонерів, в яких  немає пенсійного стажу за віком,  були переглянуті  у бік їх збільшення до 1500 грн. Модернізувати виробничий потенціал країни, зробити його  енергоефективним, що і дасть  можливість здешевити продукцію на 30%, що вам свою чергу збільшить розмір мінімальної зарплатні  на 30%. Тільки відродження вугільної галузі  в Олександрії дасть нам розквіт, а не  купувати 2 млн. тонн вугілля в Америці і говорити, що це перемога. Треба відібрати в олігархів облгази, передати в державне управління тоді ціна на газ буде меншою, треба фермерам  знизити податки, звільнити їх і підприємства від податків  терміном на 5 років.  Треба не бовятмс радикальних змін. Треба, щоб ліс не вивозився за кордон, а  іноземці приїздили сюди, будували деревообробні фабрики, заводи і тоді будуть нові робочі місця. Це можна здійснити шляхом створення індустріальних  парків – вільних  майданчиків на підприємствах, де є вся інфраструктура. Завозь нове обладнання, виробляй продукцію і продавай. Іноземці хочуть купувати у нас тільки сировину ( брухт, ліс, зерно). А ні, скажемо такій політиці « інвесторів у кавичках» . Щодо медичної реформи, то вона нічого гарного не несе. Треба не оптимізувати медицину шляхом скорочення медичних закладів, а шляхом відбудови економіки держави, створювати сучасну медична галузь, що дає максимум у лікуванні хворих.  Треба, щоб і зарплатні були диференційованими: кожному по праці і заслугах.  Треба відстояти, щоб пенсійний вік не був збільшений до  65 років.

По закінченні зустрічі вручив кільком передовикам  виробництва Подяки від голови фракції у ВРУ , а жінкам квіти та сувеніри –полотняні сумки, щоб у них було “всього вдосталь” …

Далі  голова фракції радикалів відвідав трудовий колектив медичних працівників ЦМЛ №1.

-Чому депутат завітав до Олександрії?

–   Мета приїзду ознайомитися з перспективами розвитку  індустріального парку в Олександрії, допомогти «Віра- Сервіс» у  збільшенні замовлень з боку держави. Сьогодні завод готовий виробляти продукцію для оборони та для прикордонників. Це шлях  відродження підприємства. Наша фракція домоглася виділення з держбюджету коштів на ремонт урологічного відділення вашої лікарні в сумі 9 млн. грн, 500 тис. грн. – на ремонт  музичної школи. Кілька мільйонів гривень  на ремонт вул. 6- го грудня. А зараз я відправляюся до Кропивницького, щоб вияснити ситуацію навколо зупинки роботи уранового підприємства. Я вдячний міській владі за гостинність, за чистоту і охайність вашого міста.  Ми будемо робити все аби Олександрія мала перспективу економічного зростання. Буду за кілька днів в Запоріжжі, буду просити  керівництво «Запоріжсталі» про збільшення замовлень для «Віра-Сервіс- Інтермаш». Буду турбувати міністерство щодо перспектив відродження видобутку бурого вугілля в Олександрії. Треба вертати те, що загубили, а не  йти з протягнутими руками до МВФ.

Від імені ради директорів С.Гришко вручив звернення  О.Ляшку з питання тестування  нових умов оформлення  податкових наклодних, що негативно впливає на розвиток середнього бізнесу.

ФОТОРЯД   

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я