Міцна співпраця гімназії-інтернат- школа мистецтв з  коледжем культури і мистецтв

0
576

Студентська практика майбутніх культпрацівників є  однією із основних складових навчально- виховного процесу КВНЗ « Олександрійський коледж культури і мистецтв». Дуже часто студенти-практиканти навчального закладу є частими гостями  обласного  комплексу гімназії-інтернат- школи мистецтв. З  лекціями, сценаріями на різноманітні тематики пізнавального та попереджаючого характеру вони інформують гімназистів, розширюючи їх знання, що дають можливість гімназистам на практиці застосовувати набуті знання в повсякденні. Це лінійки-сценарії ігрового характеру: про безпеку руху на вулуциях;  про правила користування електричними приладами; про  основи поводження в громадських місцях і таке інше.

Керівник навчальної практики, викладач коледжу Олександр Васильович Баннік, який постійно присутній на подібних заходах, поділився своїми думками:

-Комунальний вищий навчальний заклад  “Олександрійський коледж культури і мистецтв”, його директор І.М.Баранов, ставлять за мету:”наші студенти-практиканти,  крім отримання теоретичних знань, мають можливість  їх постійно застосовувати на практиці”. Наші студенти дуже часто, і це вже стало доброю традицією, відвідують гімназію-інтернат-школу мистецтв, що по духу в сфері мистецтва є співзвучною з нашим навчальним закладом. Востаннє  студенти  3-го курсу  Т.Копань та Г.Бовшик провели тематичну лінійку «Чорнобильська трагедія в серці кожного з нас». Ми з великим задоволенням співпрацюємо з гімназією, де відчуваємо атмосферу єдності та розуміння спільної мети – закладання основ культури і духовного мистецтва.

Узагалі, сьогодні на практиці перебуває 30  студентів-практикантів режисерського відділення коледжу. Нашими базовими закладами є:  гімназія- інтернат- школа мистецтв, гімназія №1 ім. Т.Г.Шевченка, а також  РБК,  міський Палац культури та  Будинок культури та відпочинку «Світлопільський», що безпосередньо пов’язані з майбутніми професіями наших студентів, – наголосив О.Баннік.

ФОТОРЯД

І.Мельник    

  •  

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я