Місто буде з теплом

0
87

2 жовтня С.К.Цапюк провів нараду з підготовки господарського комплексу міста до осінньо-зимового періоду з профільним заступником А.Некрасовим, фахівцями управління ЖКГ та керівниками комунальних підприємств, що забезпечують життєдіяльність міста.
Директор КП «Теплокомуненерго» А.Грибачова ознайомила присутніх з результатами наради за участю прем’єр-міністра України щодо підготовки підприємств теплоенергетики Кіровоградщини до опалювального сезону.

Головною умовою є сплата не менше 90 % суми за спожите тепло. Олександрії вдалося підписати усі необхідні договори, хоча розрахунки населення за теплопостачання викликають занепокоєння, бо деякі споживачі мають багатотисячні минулорічні борги. Щодо готовності до подачі теплоносія, після гідравлічних випробувань працівники КП «Теплокомуненерго» продовжують ліквідовувати пориви на трубопроводах, заповнюють водою внутрішньобудинкові мережі

При температурі  +8 С градусів протягом трьох діб розпочати теплопостачання у місті.
Міський голова С.Цапюк підкреслив, що влада разом з КП «Теплокомуненерго» зробила усе для початку опалювального сезону в Олександрії. Враховуючи вимоги АТ «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України», стабільність подачі тепла в багатоповерхівки залежатиме від свідомості громадян і їх вчасних розрахунків за спожите тепло.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я