Міський голова С.А.Кузьменко: “Охорона здоров’я для нас залишається пріоритетом, зокрема, якісний ремонт інфекційного відділення”

0
978

На черговому заіданні міськвиконкому, що відбувся 16 червня, міськголова С.А.Кузьменко доніс інформацію членам міськвиконкому про капітальний ремонт інфекційного відділення ЦМЛ.
Повідомив, на офіційній сторінці облдержадміністрації оприлюднено зацікавленість очільника області М.Чорної, щоб Олександрійське інфекційне відділення було якісно відремонтоване, щоби громада Олександрії та району, а це 220 тисяч її мешканців  могли реагувати на виклики, пов’язані з пандемією коронавірусу.
-Охорона здоров’я для нас залишається пріоритетом, тому в форматі цієї спільної роботи я звернувся до голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради з приводу того, щоб з обласного бюджету нас підтримали в якісному завершенні і технічному оснащенні нашого інфекційного відділення. Адже це дійсно для нашого міста на сьогоднішній день є пріоритетом, і ми багато прикладаємо зусиль для того, щоб воно було на найвищому рівні, – наголосив міськголова.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я